Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kreatív ember vagy? Mennyire...

Kreatív ember vagy? Mennyire vannak olyan ötleteid, amelyeket akár szabadalmaztatnál is?

Figyelt kérdés
Nem ilyen megvalósíthatatlan (pl. időgép) dolgokra értem, hanem kézzelfogható valamire, ami lehet egy már meglévő dolog továbbgondolása, vagy egy teljesen új ötlet az élet bármely területén. Lennének ilyen saját fejlesztésű találmányaid?
2021. febr. 10. 13:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen, bőven vannak.

Rendszerint meglévő eszközök továbbfgondolása, fejlesztésenem pedig teljesen új, bár apróságok terén az is előfordul.

Egy szakdolgozatot és egy diplomatervet is ilyenből írtam, illetve egyteemi, munkahelyi projektek folyamán is volt jópár. Kár, hogy ezekből pénz és akarat hiány amiatt csak kevés valósult meg.

Hobbijaim során is foglalkozom kreatív dolgokkal, pl mostanában a következő gitáom modellezem CAD-ben, ha minden jól megy jövő héten lehet is CNC-zni :)

2021. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kreatív vagyok, de nincsenek olyan hatalmas ötleteim, amiket szabadalmaztatnék.

Amúgy is, amimt valaminek köze van a vslósághoz a kreativitásom exponenciálisan lecsökken.

2021. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ötleteim vannak, de nem minden esetben jók, de azért kreatív vagyok.
2021. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2021. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!