Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik hétköznapi dolog...

Melyik hétköznapi dolog idegesít fel a legjobban ?Amitől a hajad tudnád szálanként kitépni és legszívesebben szétvernél miatta valamit, dühöngenél.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Ezért kerülök mindent és mindenkit. Egyébként mindegyik zavaró lenne (kinek nem?)
2021. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A nyomorék nyugger, turista, vezetni nem tudó előzi a 90-el haladó kamiont 92-vel és villogok, hogy takarodjon onnan, de nem képes lehúzodni, mert fél, hogy a fél cm hóban megcsúszik vagy fél mert esik az eső. Aki fél az ne vezessen!
2021. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egy egyszerű menet, de végül a szomszédosra mentem, mert ez most a fentiek közül a legégetőbb problémám. Felettem lakó fiatal pár zajong valami kegyetlen sokat és így, online tanulásnál még rosszabb az egész. És nem azok a fajták, akikkel ezt rendesen meg is lehetne beszélni. Éjjel-nappal csak zajonganak, de szerencsére az utóbbi időben sokkal kevesebbet vannak itthon, úgyhogy kicsit fellélegezhetek.

Az alkeszos és kéregetős opció volt még lehetőség, mert kellemetlen, de tartok tőlük. 2 kocsma van az otthonom közelében, és most szerencsére nincsenek nyitva, de amikor igen állandó ribillió van.. de a rendőrség az utóbbi időben elég sokat járőrözött erre, és azóta kicsit mintha kulturáltabbak lennének egyesek. Volt, hogy követtek, utánam kiabáltak és eléggé kellemetlenül vizslattak.

A kéregetőkkel meg napi szinten találkoztam egyetemről/re jövet-menet. Ők is követnek, elindulnak felém, ocsmányságokat kiabálnak utánam és tartok attól, hogy egyszer durvábban fellépnek.. buszpálya mellett vannak, így nem tudom őket kikerülni.

2021. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A visító,

lábam alá kavarodó kölykök.


Mindenen visítva viháncoló tizenéves csajok. Rosszabb mint egy rakás bagzó macskát hallgatni.



Az, hogy az idősek 90%-a egy szatyornyi aprót borít az eladó elé és vagy fél óra mire közösen leszámolják.


A totyogósak, akik ráadásul úgy másznak az úton, hogy semmerről nem lehet kikerülni őket.

2021. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Alkeszek/drogosok, tarháló csövesek (+ román bérkoldusok), kutyaszar, szemetelés a felsoroltak közül. Megvan a járványnak és a lezárásoknak egyébként az az előnye is, hogy ritkábban kell ilyesmivel találkoznom...

Egyébként meg ha a hajtépés szóba került: a hajam is roppant mód tud idegesíteni, ha valamiért napokig nem jutok hozzá, hogy leborotváljam, és észrevehetően kezd nőni.

2021. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Engem a panaszkodás irritál, főleg ha meg sem próbál tenni ellene semmit, úgy, hogy egy szót se ejthetsz az életedről, mert leszedi a fejed, hogy őt ez frusztálja, hogy másnak összejött. Vagyis nem, nem szimplán az ilyen emberek, hanem amikor kénytelen vagyok találkozni vele, mert rokon, és bahh. Köszönöm hogy kiírhattam magamból :D
2021. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
A kutyások akik pofátlanul otthagyják a kutyaszart úton útfélen. Naaaaagyon magas ebadót szabnék ki az önkormányzat helyében.
2021. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: inkább az kellene, hogy akit rajtakapnak, az egy-két hétig, napi 8 órában puszta kézzel kutyaszart takarítson közmunka gyanánt.
2021. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kimaradt a részegen, drogosan, jogsi nélkül vezető a listából, aki belemegy a szeretted kocsijába. Hogy ezek miért nem rohadnak mind a börtönben örök életre, fel nem foghatom. Az összes ilyen hulladékot kiírtanám.
2021. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagra erkezve kezdodik a repteri pofatlan tolakodassal. Sunnyogo pofatlankodas, ugyeskedes.

Nyugodtan adjatok 0%-ot,de nyugatra koltozve semmin nem baszom fel magam, mert ilyesmi egyszeruen nincs.

2021. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!