Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik szagtól undorodtok a...

Melyik szagtól undorodtok a legjobban ? Ha nincs a listában, írhattok.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Hányásszag
Ázott kutyaszag
Húgyszag
Valami odaégett és annak a szaga
2 hetes hullaszag
Benzinszag
Spermaszag
Rothadt húsnak a szaga
Záptojásszag
Körömlakk szaga
42 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes hulla szagát még szerencsére nem éreztem. De ezt gondolom a legdurvábbnak.

Ezek között vannak olyanok, amik szagát szeretem. Pl körömlakkszag.

2021. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Rothadt hús, egyszer bent fejeltettem a hutoben a csirkemellet 2 hetre egy lezart muanyag dobozban. Mar ilyen zoldes sargas trutyi folyt belole, en hülye meg kinyitottam es megszagoltam akaratlanul is. Ilyen undorító szagot meg nem ereztem, ment a kukaba azonnal az edennyel egyutt.
2021. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább szag, amit eddig éreztem, egy zsáknyi, több hónapja rohadt krumpliból jött. Attól majdnem berókáztam.

A hullaszag szerencsére nekem is kimaradt, illetve ha a dögszag is idetartozik, akkor az tényleg borzalmas. Még a hányástól vagyok leginkább rosszul.

A benzinszagot én szeretem. :D

2021. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam boncoláson szóval nem maradt ki a hullaszag, de igazából egyetlenegy szag van amitől tényleg felfordul a gyomrom, az pedig a sárgadinnye szaga. Inkább szagolom a szavazásban felsoroltakat egyszerre, mint a sárgadinnyét. Arról fogalmam sincs, hogy ez miért alakult ki :D
2021. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Az a tipikus oreg hajlektalan osszehugyozott alkesz illat.
2021. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy bolond szomszédunk aki a hat neveletlen kutyáját egyszer hirtelen felindulásból elkezdte döghússal etetni. Az udvarán tárolta a dögöket egy fából eszkábált tárolóban. Nyár volt és rohadt meleg, emiatt tartós dögszag volt az egész utcában, amíg a hatóságok méltóztattak kifáradni a napi jelentgetéseink után. Na annál büdösebbet azóta se éreztem. Gondolom az lehet amit kéthetes hullaszagnak írtál. Szerencsétlen postás úgy járt a környéken, hogy egy orvosi maszkra jó sok parfümöt fújt, azt hordta, de azt mondta még így is érzi.
2021. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ápolatlan lábszag 😀 az vmi undorító.
2021. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

En evekkel kesobb jottem ra, hogy valodi tomeny hullaszagot ereztem. Pomazon ballagtam a foutcan, es kifele egyre erosodo, elmondhatatlan, penetrans dogszag volt. De sehol semmi jele nem volt hogy honnan jon. Egy haz elott volt a legerosebb. Valami kegyeleti hely volt. Augusztus. Szoval kesobb esett le, hogy hetszentseg, hogy elromlott a hutojuk, es hullaszag volt.

Nagyon athato, borzalmas, de. Szerintem a hanyasszag undoritobb.

2021. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ápolt lábszag az jó? :D

2021. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Életem legbüdösebb szaga, az a szerencsétlen macska volt, aki bemászott a motorterünkbe, és kb fél óra autózás után, az égett, bomló dögszag az valami kegyetlen volt.

Le se lehetett szedni a motorról normálisan, csak cafatokba, még 25 ezer ft-os motormosás után is megmaradt sokáig a szag.

2021. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!