Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobb világ volt, amikor nem...

Jobb világ volt, amikor nem volt még ennyire fejlett a technika?

Figyelt kérdés
Ne ilyen őskorra gondoljatok, 60as,70es, 80as, 90es évek.

2021. febr. 12. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én éltem akkor, is össze tudom hasonlítani. Jobb volt.

2-es pedig hülyeségeket ír. Ez az, ahogy nyugatról látták a szocializmust. Belülről nézve egyáltalán nem ilyen volt. nem voltak ekkora különbségek az emberek között, mint most. Mindenki el tudott menni nyáron nyaralni. Lehet, hogy nem Bahamákra, csak a Balatonhoz, de együtt volt a család, volt idejük egymásra, nem csak holmi kütyüket nyomkodtak társas magányban.

A 90-es években pedig már nem is volt szocializmus, de az is jobb kor volt.

2021. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11: én is ezt hallom mindenkitől, aki a szocializmmusban élt. Annyira nem lehetett rossz, ha skandináviában most is alkalmazzák... :)
2021. márc. 7. 07:23
 13/14 mindentudó99 ***** válasza:
Nem volt ilyen rohanó élet. A melóhelyek is nyugisabbak voltak mivel 4 ember csinálta egy munkáját. Nyaralás sátorral mindíg volt. Voszont nem volt ilyen áru bőség mint most. Nem mozoghattál ilyen szabadon. Stb. Most jobb szerintem
2021. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
de talán jobb minőségűbb áruk voltak. Pl sokan még mindig az akkor vásárolt bútoraikat használják. Mi meg egy 4 éves ágyat dobhatunk ki hamarosan mert málik le róla a huzat...
2021. júl. 18. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!