Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 év felett kb. vége mindennek?

40 év felett kb. vége mindennek?

Figyelt kérdés

Úgy nagy általánosságban értem, nem a kivételek érdekelnek!

Ugye már nincs iskola, nincs tanulás, nincs hova meg minek fejlődni.

Gyerek jó esetben ha van, már lassan felnő.

Eljegyzés, esküvő, válás, elvileg megvan ennyi idősen.

Szex se olyan minősêgű már, meg satnyul a test is, buliknak is rég vége, a programoknál is fárad az ember.

Már kijött egy új generáció is, akik már máshogy néznek rád, öregre.

Szóval mi jó történhet még 40 felett? Csak dolgozik az ember aztán hazamegy és ennyi?


2021. febr. 13. 15:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
40 évesen is lehet fejlődni, újra beülni az egyetemre, új nyelvet megtanulni, karriert váltani. És ha vigyáz magára az ember, negyven évesen is lehet jó teste...
2021. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%
#11 vagyok, Biden 78 évesen ért karrierje csúcsára, dacára a lejárató kampányoknak jó bőrben van :)
2021. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
35%

Persze... 40 évesen jobb a szex. A klimax kapujában, meg a csökkenő tesztó szinttel.

Azért hisztérikák a nők, meg viagráznak a 40-es palik. :D

Ti sem beszélgettetek még őszintén ezzel a korosztállyal.

Igen, sajnos megzuhan a bőr, elkezdesz fonnyadni, vagy nem de akkor már csak a sertésjelmez feszíti ki. Memóriazavar, ingerlékenység még csak-csak elmegy, de jönnek a szív érrendszeri panaszok, magasvérnyomás, szívritmus, hízás, pajzsmirigy, máj, epe, hasnyálmirigy/inzulirezisztencia.

A látás nagy mértékben romlik, hajad mennyisége, minősége romlik, fogtöméseid potyogni kezdenek és a fogad hamarabb lesz szuvas, fogínysorvadás.

A klimax: izzadás, feledékenység, hízás, alvásproblémák, száraz hüvely, 0 libidó, hajhullás, ráncok stb.

Van aki ezeket negyvenesként megússza, de a többség elkezd leépülni, legfeljebb nem panaszkodik, de a folyamat elkezdődik.

Van aki ezek nélkül megússza egy darabig, de csak kevesen.

2021. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeség,nincs vége mindennek,max.megnyílik egy újabb "világ"
2021. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
32%
Azert kell a 20 éves csajoknak idősebb pali mi???
2021. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
9. Te miről beszélsz, 42 éves vagyok! Nem a fiatalok nevében írok!
2021. febr. 13. 16:05
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Lehet minden jó minőségű,ha 40 éves korig nem kakaóscsigán élsz.
2021. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Minek menjek egyetemre 40 felett, amikor tökéletesen elégedett vagyok a munkámmal, nem is arra panaszkodtam. Ja, és nem mindenki akar az Egyesült Államok elnöke lenni!
2021. febr. 13. 16:08
 19/29 A kérdező kommentje:
És mondtam, hogy általánosságban kérdezem! Igen, majd pont az a jellemző Magyarországon, hogy család meg mjnka mellett egyetemre járnak a 40-esek, hogy ők legyenek a következő miniszterelnök!
2021. febr. 13. 16:11
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges életmód a lényeg. Ebbe beletartozik a sok mozgás.

Valaki 70 évesen is kocogni jár.

2021. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!