Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 év felett kb. vége mindennek?

40 év felett kb. vége mindennek?

Figyelt kérdés

Úgy nagy általánosságban értem, nem a kivételek érdekelnek!

Ugye már nincs iskola, nincs tanulás, nincs hova meg minek fejlődni.

Gyerek jó esetben ha van, már lassan felnő.

Eljegyzés, esküvő, válás, elvileg megvan ennyi idősen.

Szex se olyan minősêgű már, meg satnyul a test is, buliknak is rég vége, a programoknál is fárad az ember.

Már kijött egy új generáció is, akik már máshogy néznek rád, öregre.

Szóval mi jó történhet még 40 felett? Csak dolgozik az ember aztán hazamegy és ennyi?


2021. febr. 13. 15:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%
40 éves férfiakkal jobb nőket látok viccelsz???
2021. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%

Egy jó pasi 40 évesen bárkit megkaphat, akár komoly kapcsolatra is: 20 éves is, 50 évest is. Még családot is alapíthat, akár újra is kezdheti.

Egy jó 40-es nő is megkaphat bárkit, de csak szexre. Öreg lesz már a férfiak szemében, talán csak az 50 felettiek tekintenek rá fiatalként.

Ez nem azért van, mert ilyen szemetek a pasik, hanem mert a nő 40 felett már nem annyira alkalmas gyerekvállalásra, míg egy férfi még 50 felett is alkalmas lehet és erről a külső is árulkodik.


Én negyvenes nőként pontosan tudom, hogy nekem már mindennek vége, pedig nem híztam el, nem vagyok csúnya, de semmire se megyek ezzel, mert 10 éven belül így is, úgy is csak egy fonnyadt öregasszony leszek, mind minden 50 körüli nő.


Az nem igaz, hogy a gyerekek ilyenkor már nagyok. A korosztályomban a legtöbb nő óvodásokat, kisiskolásokat nevel, szóval cél az van bőven és ha az ember túljut az életközépi válságon, akkor remélhetőleg boldogság is lesz sok még: a gyerekeinkben.

2021. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
81%

22.

Huszas férfi vagyok. Tudod hogy milyen jól néz ki egy 40-es jó húsos,jó alakú nő? És vonzóbb is,mint egy rinyáló huszonéves kis p.

2021. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%
23-as, tudom. Mindegyiket szexre akarjátok. Mondjuk én nem vagyok bögyös, de van egy barátnőm, akit a férje elhagyott 3 gyerekkel. Ő elég húsos és bögyös, de nem tehén, hanem nőies, minden férfi flörtöl vele, de nem kell igazán senkinek.
2021. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%
Keleti Ágnes 100 éves, te meg a 40 miatt problémázol... 🤔
2021. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%
24 A testi csak testi. Emellett együtt is kell vele tölteni időt...A szex az hány %-a az időnek?Tehát sokkal vonzóbb egy nyugodt,mosolygós nő,aki kimegy a konyhába,lefőzi a kávét,és lehet vele beszélni,van személyisége,stb. Fiatal vagyok,és sok fiatal csajjal beszéltem már. Rémálom,hogy mennyit tudnak a semmin nyafogni,mennyit tudnak másokat okolni a problémáik miatt,mennyire ítélkezőek,mennyire megvetnek mindent,ami nem tetszik nekik,tehát lehetsz te perfekt mindenből,de ha nem imádod a mittoménmit,amiért ő él,lehet az a nagy semmi is,akkor te rögtön kuka vagy.
2021. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
83%
Negyven évesen még fiatal vagy.
2021. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 he84 ***** válasza:
83%
Senki nem öreg 40 évesen, ez nagy butaság. 30 és 50 éves kor között van a középkor, akkor érettebb és tapasztaltam általában a legtöbb ember. Az öreg kor azért messzebb van és az sem szégyen, ha valaki öreg, már hogy kor szerint valóban öreg. 40 éves kor körül még messze nem fonnyadt a test, nem ráncos és nem minden öregedés ronda. Minden kornak meg kéne találnia az örömet, a jó dolgokat, az értelmét a dolgoknak, nem pedig sírni, hogy rz se jó és az se jó. Na meg ha valami nem jó, az lehet bőven kortól független is.
2021. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
76%
60. év alatt szinte el se kezdődött.
2021. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!