Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire közönyös hozzáállá...

Ez mennyire közönyös hozzáállás? Kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
Mások segítésével kapcsolatban olyan vagyok, hogy leginkább akkor segítek, ha segítséget kérnek. Illetve, ha rákérdezek esetleg én, hogy kell e segítség, és azt mondják, hogy nem, akkor nem fogom mégegyszer megkérdezni, és noszogatni sem, hogy ugyan nem gond. (Azért nem, mert nem akarok tolakodó lenni, ha kell valami, szóljon.) Illetve nem nagyon szoktam nagy dolgokban segíteni, mert nem tudok. Inkább csak hétköznapi jóindulat az én segítségem. Illetve, hogy meghallgatok másokat, de tanácsra nem mindig futja. Ez mennyire rossz, mennyire kevés? (Mivel nem kérnek túl gyakran segítséget tőlem, így nem is nagyon szoktam.)

2021. febr. 13. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ez a mérték.
2021. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ez elég, ne gondold túl:) Sokaknak már az is segítség, ha meghallgatod őket, vagy kedves, udvarias vagy. Ha tudnád hányan vannak, akik ennyit sem tennének meg másokért.

Majd ha valakinek komolyabb problémája lesz, és tudsz segíteni, segítesz.

2021. febr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor. Köszönöm a válaszokat. :)
2021. febr. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!