Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan éljem az életem?

Hogyan éljem az életem?

Figyelt kérdés
27 éves pedagógus vagyok, szeretem a munkám. Párkapcsolatom nincs és itthon élek. A szüleim anyagilag nehezen élnek meg. Feladatom nekik segíteni, vagy kezdjek el foglalkozni a saját életemmel, boldogságommal?

2021. febr. 17. 21:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Igazabol ugy nezem hogy barki barmit is ir neked, hajtod a sajat igazad... onigazolaskent elmondod hogy igy nem jo meg ugy nem jo... de akkor minek tetted fel a kerdest?
2021. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
53 éves és semmilyen munkát nem talál sajnos.. Pandemia miatt még annyira se, mint eddig..
2021. febr. 22. 12:15
 23/34 anonim ***** válasza:

22: nem állítom, hogy hű-de-sok lehetősége van, de könyörgöm, 53évesen még 12 éve van a nyugdíjig! Miből lesz egyáltalán nyugdíja...??? Ha apád is nyugdíjba megy, még a jelenlegi alacsony fizetésénél is kevesebbet fog kézhez kapni. Egyáltalán nem érdekli, hogy miből fognak megélni???

Egy normális szülő egy pillanatig sem alapozhat arra, hogy majd a gyereke fogja eltartani! Hiszen annak a gyereknek a majdani saját családjára kell koncentrálni.


Nem tudom, írtad-e hogy hol laktok, de ezerrel neki kéne állnia akár privát munkát is keresni, mint pl. takarítás, kerti munka, stb. stb.


Mi a szakmája, mi a végzettsége, mit dolgozott korábban?

2021. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Szerinted mi a bajom? Apámnak és nekem is ez a problémánk, h Anyám nem fogja fel, hogy tényleg keresnie kellene a munkát.. Keresi persze, de szerintem feladta, és tőlünk várja a megoldást
2021. febr. 22. 14:03
 25/34 anonim ***** válasza:

Hát apád helyébe nem lennék puhapöcs, hanem választás elé állítanám!


A saját jólfelfogott érdekében!

2021. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Anyám egyedül maradna, és akkor engem zsarolna tovább
2021. febr. 22. 14:30
 27/34 anonim ***** válasza:

Csak azt lehet zsarolni, aki engedi magát.

Bocsánat, de ez a lényeg!

2021. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
... amúgy nem arra értettem, hogy otthagyja! Hanem pl. megmondja neki, hogy vagy elmegy dolgozni, vagy kenyér-vízen kívül mást nem kap.
2021. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a gyakorit, írj valami ingyenes pszichológusnak vagy hasonló...
2021. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

A pszichologussal is csak vitazna...

Nem megoldast akar, hanem sajnalatot

2021. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!