Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hogy hatna rám lelkileg?

Ez hogy hatna rám lelkileg?

Figyelt kérdés
Sajnos elég ingerlékeny gyakran dühös ember vagyok,ha valaki ingerel és szépen csendben maradok azaz kussolok egészen addig amíg le nem nyugszom az megoldhatja a helyzetet?Gyakran kapok negatív jelzőket .Megpróbálnám nagyon nyugodtnak tettetni magam de belül égek a feszültségtől.Ezzel elkerülhetem a konfliktusokat valamennyire vagy akár hogy kíabáljanak velem.
2021. febr. 17. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem nem jól, sajnos néha oda kell csapni.


Én is mindig csöndes, magának való gyerek voltam...aztán jött egy időszakom elkezdtem verekedni, buliba is azért jártam már vártam hogy valaki belém kössön...nagyon sokszor még a rendőröknek is neki mentem, az egyiknek egyszer betörtem a koponyáját (majdnem lezártak 2 évre).

-egy néger gyereknek eltörtem az állát, de úgy hogy össze kellet csavarozni az egész arcát, és még sorolhatnám!


őszintén megmondom, hogy én nem bánom ezeket a dolgokat de tudom hogy nem helyesek.


Manapság már szarok mindenkire, semmit nem veszek magamra inkább csak csöndben tovább megyek aztán leszarom.

2021. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sportolj szerintem, mondjuk küzdősport, box, ilyesmi. az segíteni fog.
2021. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kos a csillagjegyed?
2021. febr. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok nem hiszem el a nők már nem számítanak az ember kategóriába
2021. febr. 20. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
CSak lény nyugodt
2021. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki szándékosan ingerel, akkor teljesen természetes reakció, hogy dühös leszel. Attól nem valószínű, hogy abbahagyja, ha te nyugodt maradsz. Legjobb lenne, ha másmilyen emberekhez kötődnél, akik tisztelnek és szeretnek.
2021. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez van sajnos.
2021. febr. 21. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
ha felnőtt vagy/leszel, teremtsd meg a lehetőségét hogy el tudj költözni ebből a bántalmazó környezetből.
2021. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!