Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj van velem ha azért...

Nagy baj van velem ha azért nem merek vallalni gyereket mert erdekel mások mit szolnak?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, ferjem 39. Szeretnénk babat, de en azert felek mert a ferjem csaladja nagyon bunkó velem. Főleg a a ferjem batyjanak a felesege mert ők abban reménykedtek hogy a ferjemnek sose lesz gyereke es felesege igy ők és qz ő gyerekei orokolnek meg majd mindent. Annyira félek hogy így még jobban utalni fognak es a leendő gyerekkel is olyan csúnyán viselkednek majd mint velem.
2021. febr. 19. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg butaság lenne emiatt nem vállalni a gyereket. Nem mellesleg a férjedet egyébként sem zárhatják ki az öröklésből, ha lesz gyereketek, ha nem.
2021. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy az ilyen emberek utálnak-e? Nem is foglalkoznék velük. Illetve csak azért is vállalnék gyereket, hadd egye őket a penész.
2021. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fsms ***** válasza:
100%
nincs veled semmi baj. ez a döntésed és a párodé, ne hagyd magad befolyásolni.
2021. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem bírnám ki ha látnám hogy ugyanúgy flegmaznanak a gyerekkel mint velem. A kezdetektől fogva gyulolnek engen es nem csak engem, a ferjem előző barátnőjét se fogadták be.
2021. febr. 19. 10:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért is vállalnék gyereket, legalább hármat :D


Viccet félre: magasról, nagy ívben tojni rájuk. Az én édesapám családja is ki akarta túrni édesanyámat. (pl egyszer hívtak is apumnak egy prostit, hátha sikerül elcsavarni a fejét) Eredmény: Én, az egyetlen, hőn szeretett (mintha annyira jól kifejezték volna, de ok) unoka/unokahúg teljes mértékben ignorálom őket, számomra nincsenek.


Nem érzem magam emiatt rosszul, ez az ő tetteik következménye volt.


A férjeddel mindenképp beszéld ezt meg, lépjen fel ellenük érted. Ha a gyerekkel is rosszul bánnak majd, akkor szimplán nem engeditek őket oda.

2021. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináltok amit akartok, az idióta rokonokkal meg nem kötelező tartani a kapcsolatot. Így is utálni fognak meg úgy is.
2021. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mit foglalkozol ilyen bunkó parasztokkal?Adja az Isten hogy mihamarabb várandós legyél és egy gyönyörű,egészséges babának adj életet.Ők meg hadd puffogjanak....Ő bajuk ha savanyú a szőlő nem a tiéd.Hajrá
2021. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2021. febr. 19. 11:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Sok sikert és szép + tesztet!😄😄
2021. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki azért vállalna/vagy nem vállalna gyereket, mert mások úgy látják jónak az ne vállaljon
2021. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!