Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor lett eleged abból, hogy...

Mikor lett eleged abból, hogy bármit csinálsz, mindig lesz akinek nem tetszik?

Figyelt kérdés
Így inkább már elkezdett nem érdekelni a károgás és tetted ami neked tetszik. Mikor jött el ez a pont? Azóta hogy érzed magad?
2021. febr. 23. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szarok rájuk, ennyi...
2021. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha már hosszútávon, sok tapasztalatból kell hozzá és utána elfogadod a tényt.
2021. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nemrég, de én még 20-as éveim közepét nyomom.

Rájöttem, velem egy szinten lévő, nem is velem dolgozó kollégáknál akartam 150% százalékosan megfelelni, mindenkivel jóba lenni. Aztán láttam, hallottam ugyebár ezt azt.

Aztán beláttam, totál fölös. Elvált, alkoholista, láncdohányos, depressziós, rosszindulató, nálam 30 évvel idősebb embereknek, akiknek fele annyi papír és végzettég sincs a kezükben mint az enyémben (ami miatt benne is ragadtak, nem jutottak feljebb, nincs sok választásuk), és még ennyi idősen is albiban tengődnek, nem kell megfeleljek, sőt, igazából én se kedvelem őket, miért is akartam velük barátkozni? Fiatalkori megfelelési kényszer, meg jobb szeretem ha barátság, békesség van. Nem kell lenyelnem mindent, mindig megoldanom nekem mindent, ilyesmi.

Na, amúgy ehhez képest úgy érzem jobban tisztelnek, és nem rágódom itthon minden xarságon.

2021. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

30 éves korom körül.

Mondjuk inkább úgy fogalmaznék,hogy akkor jöttem rá hogy nem kell mindenkinek megfelelni és ez nem feltétlenül jár konfliktussal sem.Csak tudni kell néha hallgatni is.

Akkor vettem az első lakásom,igaz hitelből,de szerintem ez nagyon sokat lökött rajtam magabiztosság tekintetében .

2021. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként, amikor már eltelt a fél életem és betelt a pohár! Meg amióta nem vagyok facebookon. Szabad ember lettem, kár hogy nem hamarabb!
2021. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett belőle elegem, mert tudom, hogy ilyen az élet. Nem lehet és nem kell mindenkinek megfelelni. Ettől még az értelmesebb emberek véleményét okos dolog meghallgatni és átgondolni.
2021. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most, 30 éves korom körül. Leszarom nagy ívben, hogy kinek mi nem tetszik. És igen, sokkal jobban érzem magam.
2021. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyan szar gyerekkorom volt, hogy ezt már kb. 12 éves koromra tudtam. Mondjuk annyiban nagy előny, hogy így már nagyon hamar megtanultam leszarni mások véleményét (a szüleimét beleértve, velük kezdtem) és már a kamaszkort is megfelelési kényszer nélkül töltöttem.
2021. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családot és a rokonokat nézzük,17 évesen voltam úgy először vele,hogy többé már nem érdekel mit szólnak a dolgaimhoz,ha pedig az ismerősöket/haverokat nézem,akkor azokból pedig 22 évesen.
2021. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz:Sokkal jobban érzem magamat kiegyensúlyozottnak,mióta teszek mások véleményére,mondjuk azelőtt is annak éreztem magam,mikor még nem tapasztaltam meg,és hallgattam rájuk,de amikor végeztem ezzel,akkor jöttem csak rá igazán,hogy ez mekkora önámítás is volt valójában.
2021. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!