Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legbosszantóbb...

Mi volt a legbosszantóbb indok, amiért nem kaptál meg egy munkát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy visszahívtak vagy személyes meghallgatás során elmondták miért nem vagy alkalmas az adott munkára.


Nekem idáig az volt, hogy ugye személyes meghallgatás során közölték hogy azért nem vagyok alkalmas a "csomagolói" állásra mivel fel voltam mentve középsuliban helyesírásból és ez szerepel is az érettségi bizonyítványomban. Még közölték azt is, hogy a "tesztet"-se tudnám így kitölteni. 22/f



Nektek volt hasonló?



2021. febr. 23. 14:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez annyira tipikus magyar szokás. ha nem vagy hajlandó legalább 5 évtizedet letolni, akkor fel se vesznek
2021. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Metionin ***** válasza:
100%

Diákmunkánál hogy nem vagyok elég szép. Jegyeket kellett volna ellenőrizni színházban.

Rendes munkánál hogy nőstény vagyok és úgyis szülni fogok. Amúgy nem akarok gyereket de ezt nem hitték el, egyébként meg x éve ezt elvileg nem kérdezhetik meg. Gyakorlatilag minden 2. helyen ez az első kérdés és bármit mondasz, nem hiszik el.

2021. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

12

Azért az attraktivitás egy elég fontos szempont egyes munkahelyeken.

2021. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

csomagolásra jelentkeztem, és közölték, hogy fiúk jelentkezését várják csomag PAKOLÁS miatt

nem így volt meghirdetve, és az sem volt kikötve, hogy csak fiúk tölthetik be a posztot (diákmunka volt, 7 órás, alkalmi)

2021. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Metionin ***** válasza:
100%
13. Nem vagyok ronda, ápolt, jó alakú egyed voltam akkor is és normálisan öltöztem fel az interjúra. Más ügyfelekkel foglalkozós helyre simán felvettek utána. A vicc az hogy később láttam, 2 elhízott, zsíros hajú lányt vettek fel akik érdekes módon a diákszövetkezetes csaj ismerősei voltak.
2021. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Diákmunkánál hogy nem vagyok elég szép. Jegyeket kellett volna ellenőrizni színházban."


Hú, ahhoz tényleg marha szépnek kell lenni.

Rendszeresen jártam színházba Pesten (vírus előtt), átlag 60+ korú hölgyek ellenőrizték a jegyeket.

2021. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Diákként nem volt 2 év munkaviszonyom, egy pár alkalmas diákmelóra jelentkezésem lett emiatt sikertelen.


Később szintén pályakezdők jelentkezését várjuk, nem baj ha nem dolgoztál még ebben a munkakörben, mindenre is betanitunk, majd interjún ugye dolgoztam már ilyet, mondom nem, nos akkor köszönjük h eljött XD ?


Illetve hivatalos személyként a főnökség egy olyan intézkedésre kötelezett ami számomra 5 év letöltendő lett vna, mondtam nem, keressetek erre más balekot, másnap aláirtam a közös megegyezéses felmondást a legnagyobb örömömre, hisz eleve felakartam mondani.

2021. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Többször volt ilyen, mert már nem vagyok mai csirke:


1. Friss diplomásként az akkori APEH-nál: Nincs benne gyakorlatom, először menjek el a versenyszférába dolgozni, céghez, és majd utána. (Egyrészt akkor volt már 9 év gyakorlatom a munkámban, mindössze a diplomám volt friss.) Aztán úgy megszoktam a versenyszférát, hogy benne is maradtam.

2. Gyerekes férfihez (özvegy) mentem feleségül. Pestre költöztem hozzájuk, amikor munkahelyet kerestem, az volt az egyik helyen az érv, hogy a két gyerek biztosan kiszívja belőlem a vért is, nem fogom megállni a helyem náluk (pénzügyi osztály).

3. Amíg előtte levelezőn végeztem a főiskolát, akkor azért nem tudtam váltani, mert nekik nem kell olyan, aki továbbtanul.

4. 36 évesen, közgazdász diplomával és adószakértői végzettséggel, gyakorlattal: ők fiatalabbat szeretnének.

2021. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem szinte sosem indokolták meg, ha nem engem választottak. Ami a leginkább szokott zavarni, az, amikor valahonnan konkrétan vissza sem jeleztek 1 vagy 2 interjú után, még úgy sem, hogy próbáltam őket keresni utána (nyilván nem azonnal, hanem kb. 1-2 héttel az általuk mondott "határidő" után).
2021. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
13: amúgy a színház ált. pont nem az a hely, ahol annyira fontos az, hogy mennyire attraktív az ott dolgozó ember (már aki az apparátusban dolgozik, nem a színpadon)... azért mégiscsak kulturálódni megy oda az ember, nem csajozni / szép nőket nézegetni.
2021. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!