Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legbosszantóbb...

Mi volt a legbosszantóbb indok, amiért nem kaptál meg egy munkát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy visszahívtak vagy személyes meghallgatás során elmondták miért nem vagy alkalmas az adott munkára.


Nekem idáig az volt, hogy ugye személyes meghallgatás során közölték hogy azért nem vagyok alkalmas a "csomagolói" állásra mivel fel voltam mentve középsuliban helyesírásból és ez szerepel is az érettségi bizonyítványomban. Még közölték azt is, hogy a "tesztet"-se tudnám így kitölteni. 22/f



Nektek volt hasonló?



2021. febr. 23. 14:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg számít a külső, én ezt most csak diákmunkával kapcsolatos tapasztalatból mondom, pl 2 hete jelentkeztem egy promóciós munkára, írogattunk a HR-es pasival, mondta hogy küldjek képet, kellett szemből, oldalról, mosolygósat, tehát alapból már itt kibukott a dolog, ja és miután elküldtem nem írtak vissza xDDD
2021. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Metionin ***** válasza:
100%

20. A poén az hogy színpadon nem egyszer álltam, oda jó volt a külsőm :D

21. Jaja egy csomó diákmelóhoz kérik az egész alakos képet meg arcképet amin lehetőleg mosolyogsz. Ilyen promóciós munkákhoz nekem is mindig kértek. Egyszer nagyon röhögtem, volt egy cég ami közvetítette az ilyen promóciókra a lányokat és benne voltak a képek egy adatbázisban ahonnan választott a hr-es az adott promócióra. Egyszer csak szóltak hogy menjek karácsonyi izéket promózni angyal jelmezben egy bevásárlóközpontba :D az embereknek minden eszébe juthat rólam külső alapján de az angyal az pont nem :D :D

2021. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!