Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen fontos kérdés a...

Miért ilyen fontos kérdés a párkapcsolat egy ember életében?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm/haverom soha egy barátnője sem volt, és tele van pénzel, jó kocsija van, mindent meg tud magának venni amire csak szüksége van, folyamatosan nyer a lottón 7 milliót nyert nem rég meg ilyenek..és egyedül boldog már kérdeztük tőle, hogy nem e kell neki nő ő azt mondta hogy SOHA, teljesen jól érzi magát egyedül+nincs aki elköltse a pénzét "azt egyedül is eltudom" 35 éves amúgy.


Csak azért merült fel bennem a kérdés, mert nekem eddig sok kapcsolatom volt de egyik sem volt olyan huu de nagyon jó, szóval lehet nem is annyira fontos...ti hogy vagytok ezzel?


2021. febr. 23. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő, van, akinek fontos a párkapcsolat, van, akinek nem. Különbözőek vagyunk. Nekem speciel nem fontos és nem prioritás, de tiszteletben tartom azt, ha valakinek meg igen. Mások vagyunk.
2021. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeretne családot, gyereket akkor nem árt a párkapcsolat. Egyébként, simán lehet valaki boldog egyedül is.
2021. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenki csak maga érzi.

Én is majdnem olyan vagyok mint a haverod, csak hozzám nem vagdos az élet semmit ingyen és voltak, vannak párkapcsolataim. Ennek ellenére mindent elértem amit akartam. Nem valakinek a valakijeként érzem csak magam valakinek.

Nagyon szeretek és tudok egyedül élni, soha nem éreztem az egyedüllétet magánynak, inkább szabadságnak.

2021. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mani miatt, támogatások felvevése miatt, konvencionális minta.
2021. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!