Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mennyire gáz, ha nőként...

Fiúk! Mennyire gáz, ha nőként túl kedves vagyok néha?

Figyelt kérdés
riasztó? vagy vonzó? vagy milyen az

2021. febr. 25. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Megtévesztő.
2021. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de mármint mi az a szint? Pl. ha elköszönésnél, mondjuk szép napot kívánok meg ilyenek? Az már túlzás? vagy megtévesztő? Mármint udvariasabb elköszönést teszek,nemcsak annyit hogy szia, csá
2021. febr. 25. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar hogy boldog-boldogtalan rád fog mozdulni, esetleg agresszívvá is válik akkor semmi gond ezzel.

A "viszlát" / "viszont látásra" udvariasabb annál, hogy "csá", de mégse túl kedves.

2021. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, nem gondolnék semmi extrára.
2021. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy rám fog mozdulni? Pl.rokonságban lévő embereknél is megtévesztő lehet?

Annyit hogy párom testvérétől udvariasabban köszöntem el. Szép napot kívántam nekik, meg jobbulást (mert beteg) meg ilyenek, meg hogy puszilom a gyerekét stb. Aztán meg nem írt vissza :D Ezt lehet rossz néven venni?

2021. febr. 25. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:

#5

Ja, ez tök más, úgy kérdezted mintha idegenekre vonatkozna a kérdés.

2021. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyám borogass!akarsz tőle valamit azért zavar,hogy nem válaszolt?
2021. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem pont, hogy szimpatikus az ilyen lány. És nem modulok rá nem vagyok hülye,ha valaki illedelmes velem nem azt jelenti egyből, hogy mért bejövök neki...

Persze lehet ez sokakat taszít vagy eltavolodik mert mondjuk nem érzi, hogy nyílt lennél, ez a fajta udvariasság távol tartó lehet nem mint a laza közvetlen stílus.

2021. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze! Nőként fel akarom szedni a sógornőmet, leszbikus lettem újonnan
2021. febr. 25. 15:08
 10/14 A kérdező kommentje:
De a kérdés a férfiakra vonatkozott, az valóigaz! Csak a rámozdulásra válaszoltam, hogy rokonoknál nem hiszem h az a veszély fenyeget, főleg ha nőről is van szó
2021. febr. 25. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!