Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről,ez...

Mi a véleményetek erről,ez milyen?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és mikor zenét hallgatok pl akkor ha van kedvem akkor szeretem eljátszani,hogy énekesnő vagyok én éneklem a zenét,vagy táncos és én táncolok rá.Vagy hogy esküvőm van és bevonulok az adott zenére meg ilyesmik.

Meg olyat szoktam még,hogy van egy híresség aki tetszik és mikor a párnát ölelgetem este meg ilyenek azt képzelem,hogy ő van ott meg ha nagyon unatkozom akkor olyat,hogy együtt filmezünk meg ilyen hülyeségek.

De amúgy látni nem látok semmit,hallani se ami nincs ott tehát ilyen tévképzeteim nincsennek,csak ezeket szoktam csinálni.

Volt már párom és mikor együtt voltunk akkor ezeket nem csináltam egy percre se.

Szerintetek ez nagyon gáz vagy baj?



2021. febr. 25. 15:55
1 2
 11/14 alletta ***** válasza:
100%
nem kattantál be, nyugi!:)
2021. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ilyeneket én is szoktam🤣🤣🤣🤣 mármint táncolni, meg azt képzelni, hogy énekesnő vagyok... Meg egy időben mindig eljátszottam az esküvői bevonulasomat 🤣🤣 azt hittem csak én vagyok ilyen bolond 🤣🤣 nem biztos, hogy kinovod, mert én még 22 évesen is rendszeresen csinálom.. 😅
2021. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es akkor pacsi,én is örülök,hogy nem csak én csinálom ezeket a hülyeségeket 😂😂
2021. febr. 25. 16:42
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen kreatív vagy. :) Az sok formában meg tud nyilvánulni. Ez teljesen normális, nem vagy ezzel egyedül.
2021. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!