Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért létezik ilyen sok...

Miért létezik ilyen sok életképtelen ember?

Figyelt kérdés
Az egyik sírógörcsöt kap, ha telefonálnia kell, a másik pánikrohamot kap bevásárlás közben. Leszólítok egy csajt az utcán, az elkezd dadogni és vörösödni. Beszédkészség nulla, szocializáció még annál is kevesebb. Mi a fene van a mai fiatalokkal? Mindenki szocfóbiás, meg depressziós?
2021. febr. 25. 19:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanígy fura a napi kb. 5 kérdés, hogy "miről beszélgessek vele".


A szerelmével, a kiszemeltjével, barátjával-barátnőjével...


Nincs téma.

De akkor miért vannak együtt?????


Amikor (pár évtizeddel ezelőtt) még csak együtt jártunk, sokszor hajnalig eldumáltuk az időt... MINDIG volt miről beszélgetni, inkább az idő volt kevés...

2021. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy miért növekedett meg az ilyen emberek száma az utóbbi egy-két évtizedben? Csak a virtuális élet elterjedése miatt? Vagy van egyéb oka is?
2021. febr. 25. 19:22
 13/34 A kérdező kommentje:

5

Én nem ítélkezem, mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné. Ettől függetlenül még kíváncsi vagyok a probléma okaira (globális szinten).

2021. febr. 25. 19:23
 14/34 anonim ***** válasza:
ja én is
2021. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is már az internet korszakában nőttem fel, de nem volt kihatással a szociális életemre. Szinte biztos, hogy van valami más oka is az egésznek, akár biológiai.
2021. febr. 25. 19:26
 16/34 anonim ***** válasza:
64%
Régen is voltak hasonló problémás emberek, de nem aggattak rá mindenféle flinc-flancos betegségnevet, és főleg nem használták ezeket a betegségeket kifogásnak, hogy ne kelljen dolgozni, ne kelljen közösségbe menni, ne kelljen semmit csinálni...
2021. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
67%

és háborúba kiket vittek? Az életerős férfiakat, akik tudnak tájékozódni, fegyvert kezelni.. ki maradt itt? A selejt.. aki nem felelt meg a katonai szolgálatra.


Mi mind azoknak a selejteknek vagyunk a leszármazottai. Szóval nem kell meglepődni.

2021. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

17

Érdekes meglátás.

2021. febr. 25. 20:01
 19/34 anonim ***** válasza:
91%

Én is amolyan hisztinek gondoltam ameddig nem lett közeli rokon pánikbeteg. Nagyon ijesztő. Mikor rohama van azt hinnéd, itt fog meghalni melletted.

Sokat agyalok én is ezen, hogy régen hol voltak ezek az emberek?

Dlgoztam egy gyárban 4000 ember között. Soha nem láttam és nem hallottam róla, hogy valakinek pánikrohama lett volna.

Most meg a középsulis gyerekem 3 osztálytársa is pánikbeteg plusz a rokongyerek.

Nagyon érdekel a háttere engem is.

2021. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
Én depressziós, OCD-s, szociális fóbiás férfi vagyok, de nem tartom selejtnek magam. Épp ellenkezőleg, tökéletes jó pasi vagyok. :D
2021. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!