Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelentette fel? Miért...

Miért jelentette fel? Miért tett ilyet? Miért ilyen rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A testvéremmel nagyon jó volt a viszonyom, de ma azzal akart nekem dicsekedni, hogy megtudta XY-ról, hogy feketén dolgozik és feljelentette.

Egyből kiakadtam. Hogy lehet valaki ilyen gerinctelen? Semmi de abszolút semmi köze az illetőhöz, lényegében ő alig ismeri (lehet hogy kétszer találkozott vele életében és csak hírből ismerheti). Jön nekem mindenféle nagy érzelgős dolgokkal hogy a pasas nem fizet adót és ez milyen dolog stb. Nem tudom mi köze hozzá... Miért kell irigységből, rosszindulatból valakinek ártani csak úgy...


Azt hiszem örökre megromlik most a kapcsolat köztünk, ma ki is dobtam a házamból, még mondtam neki hogy az én házam én nincs helye gerinctelen besúgóknak és mindenlébenkanál rokonoknak...

Miért tehette? Mit lehet tenni most?



2021. febr. 25. 23:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
63%

Adócsalásra nem lennék irigy, mert kőkemény börtönévek várhatnak :) köszönöm szépen a hátsó lyukam eléggé megfelelő méretű nem kell tágítani 🙏🙏🙏


Sose értettem miért nem tőle kérdezitek ahelyett hogy azt hiszitek itt majd mi tudjuk a választ ő mit miért tett...


2021-et írunk...

2021. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
58%

Te meg egyszerűen túltoltad :)


Azt jelent fel akit akar akár jogos akár nem. Egy jó testvért mellesleg becsülni kéne nem minden piti dolgokkal elküldeni.


Van akinek egy igazi mocsok a testvére...

2021. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
38%

Én veled értek egyet kérdező. A tesódhoz hasonló emberek még a családtagjaikba is belevágják a bicskát.

A fekete munka nem az alkalmazott hibája. Így is rengeteg a munkanélküli, ha mindenki elvesztené a munkáját aki feketén dolgozik kényszerűségből, borzasztó állapotok uralkodnának az országban. Aki feketén dolgozik az is megfizeti a boltban az áfát, tb-t is fizet, nyugdíjat kapni viszont nem fog. Ezt irigyli bárki? Van aki tényleg azt képzeli, hogy önszántából, saját szórakozására dolgozik valaki feketén?

2021. febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

11

Na ne mondd...

12

Én becsülöm de nem tudok megbékülni a gondolattal, hogy ilyen elvetemült tud lenni...

13

Igen. Sajnos.

Szerintem senkinek nincs köze ahhoz, hogy ki hogy dolgozik. Nem lop, nem tekereg az utcákon, nem iszik ahelyett hogy dolgozna, hanem több mint a nap 24 órájának felét kemény fizikai munkával tölti hogy eltartsa a családját.

Azt hogy irigy arra értettem hogy szerintem irigykedik arra, hogy a másiknak több kerül a zsebébe mint neki (de hiába jelenti fel, a nyomorultnka úgysem lesz nagyobb a fizetése).



Annyit mondtam ma a testvéremnek, amikor beszéltünk, hogy jól tudja: apámék a kemény 50-es évek alatt feketén vágtak disznót, ahogy a szomszéduk is. A harmadik szomszéd nem jelentette fel őket, pedig a törvény szemében bűn volt amit csináltak. Ugyanígy az utcából senki nem jelentette fel őket, pedig sajnos egy idő után akaratlanul is kiderült.

Mondtam az öcsémnek, hogy ha ő lett volna a szomszéd, biztos rohant volna feljelenti őket.

Ma lehet megtudják apámék is, hogy mit csinált a kisfiúk. Én nem lennék a helyében...

2021. febr. 26. 09:56
 15/56 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy? :D


Te meg mész árulkodni anyuciéknak? Aztaaa :D hát te se vagy különb...


Mellesleg téged meg mi a bánatot érdekel, hogy a testvéred mit csinál?


Ha neki az jó csinálja neki nem lesz több pénz a zsebébe, akkor?


Ha nem ő majd feljelenti más ennyi

Messze nem ezzel fog a rendőrség foglalkozni amúgyse.


Te neked se kellene az igazságos Mátyást játszani mert semmi értelme.



Bocsika de tiszta szégyenek vagytok. Ovi megyek azt árulkodok apucinak pffff 🤣🤣🤣

2021. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

15


52 vagyok és nem, nem megyek árulkodni, hanem ő akar beszélni velük, hogy lecsesszen engem nekik. Mert egy infantilis életképtelen spicli.

Nem érdekel, de ha valaki rosszindulatú akkor az nincs mit keressen a házamban.

Nem akarok Mátyást játszani, de nagyot csalódtam benne. És szerintem az egész család fog.

Én nem árulkodik, nem is szeretném hogy a szüleim megtudják, mert idősek és csak felidegesítik magukat. De a testvérem azzal jött ma hogy ahogy viselkedtem vele tegnap és ma, elítélendő a családunkban és "eldicsekszik" azzal apámnak, hogy kidobta őt a tulajdon testvére. Én meg mondtam hogy menjen, mert apám is ki fogja dobni ha megtudja :)


Öcsém amúgy 45 éves életképtelen, aki el árja hogy a konfliktusait mindig más intézze helyette. Ezért is kapott tőlem most, mert ebben az esetben is, a nevét nem merte felvállalni a feljelentéskor a gerinctelen spion.

2021. febr. 26. 10:11
 17/56 anonim ***** válasza:
48%

52 évesen meg szerintem nem itt kéne picsogni...hanem érett, felnőtt módjára megbeszélni kezelni...


Ehelyett te bevágtad a durcát, kidobtad a testvéred és úszítod a szüleid ellene, gratulálok... Ezen elkéne gondolkodni minimum


Nem embert ölt... Az is lehet csak mondogatja , hogy feljelenti...tudod hirtelen felindulásból sok mindent mond az ember. Te meg kidobtad! 👏👏👏👏



Én is mondogatom ha mégegyszer valaki szemetet dob az árokba akkor eltöröm a kezét...de eddig nem tettem 😏😏😏


Na majd most!

2021. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
31%

Csak nehogy fordítba süljön el a dolog... Lehet majd anyádék meg téged nem engednek be ilyen szintén rosszindulatú, gerintelen embert!


Idősek szerintem pont lekakálják melyik gyerek, mikor kit jelentget fel

2021. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

18

100% hogy apám nem áll a spion mellé :) volt már rá példa.

Én nem vagyok rosszindulatú.


Apámat pont érdekli, hogy a család ne gerinctelen senkiháziakból álljon, akik mások bajával foglalkoznak és névtelenül jelenthet fel olyan embereket, akiket nem is ismer jóformán és aki semmivel nem ártott az illetőnek

2021. febr. 26. 10:31
 20/56 A kérdező kommentje:

17

Én nem vágtam be semmi durcát, csak kidobtam az otthomból azt az embert, aki csalódás okozott nekem. Én nem úszítok és sosem úszítottam senkit. Nem is beszéltem apámékkal az elmúlt napokban, pláne nem ilyesmiről. A testvérem akar üdvös felmentést a tettéért, s még akarna engem szégyeníteni.


Elvileg már feljelentette. Engem nem érdekel, hogy ő komolyan gondolja vagy nem, az én házamba nem fogadok neo-ÁVH tiszteket. Mert ahhoz tudnám hasonlítani, vagy azokhoz akik a padlásról hallgatták ki a szomszédot és rohanták feljelenteni.

2021. febr. 26. 10:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!