Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelentette fel? Miért...

Miért jelentette fel? Miért tett ilyet? Miért ilyen rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A testvéremmel nagyon jó volt a viszonyom, de ma azzal akart nekem dicsekedni, hogy megtudta XY-ról, hogy feketén dolgozik és feljelentette.

Egyből kiakadtam. Hogy lehet valaki ilyen gerinctelen? Semmi de abszolút semmi köze az illetőhöz, lényegében ő alig ismeri (lehet hogy kétszer találkozott vele életében és csak hírből ismerheti). Jön nekem mindenféle nagy érzelgős dolgokkal hogy a pasas nem fizet adót és ez milyen dolog stb. Nem tudom mi köze hozzá... Miért kell irigységből, rosszindulatból valakinek ártani csak úgy...


Azt hiszem örökre megromlik most a kapcsolat köztünk, ma ki is dobtam a házamból, még mondtam neki hogy az én házam én nincs helye gerinctelen besúgóknak és mindenlébenkanál rokonoknak...

Miért tehette? Mit lehet tenni most?



2021. febr. 25. 23:43
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

"Én is képzeld voltam ápoló és ha valakinek szaros volt a pela biza csengetett.."


Bocsánat ezt elég kétértelműen írtam. A csengetettet itt szószerint jelzőcsengőre értem.


Így már értem miért nem érted.

2021. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

49

Na ne mondd.

Tudja a ló*aszt. Azt tud. A gazdaságot a politikusok és az újgazdag oligarchák károsítják, nem azok akik egész nap izzadnak.


50

Az más ha lopnak tőlem mert akkor megkárosítanak engem. És van közöm ág illetőhöz akkor. Az öcsémnek semmi köze nem volt az illetőhöz és semmivel nem ártott ág öcsémnek.


Ez az illető nem tolvaj. A munka nem lopás. Ez az ember 14 órát dolgozik (ha nem többet) naponta, kőkeményen, fizikai munkát. Megdolgozik a kenyérért, nem lopja a pénzt és nem is csúfolkodik sneki pénzével.

2021. febr. 28. 17:24
 53/56 anonim ***** válasza:
Nem az ember tolvaj, hanem a munkaadója.
2021. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Kérdező az lenne a “the cherry ON the cake” ha beköpnéd a testvéred a feketemunkásnál, hogy ő jelentette fel.


Szerintem foglalkozzál magaddal!

52 évesen még mindig nem nőtted ki a nagycsoportot.

2021. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

54

Nem, semmi pénzért nem köpném be. Én nem vagyok spion, nem adok fel senkit. Ez az ő lelkiismeretének a dolga, én megtartom magamnak.

Próbáltam apám élve szerint élni az életem:"Ha nem tudsz segíteni egy emberen, akkor ne is árts neki!". És ehhez tartom magam.

Örvendek, hogy te kinőtted :) gratula!


"Szerintem foglalkozzál magaddal!"


Ezt meg a szégyentelen testvéremnek mondd meg.

2021. febr. 28. 17:45
 56/56 anonim ***** válasza:
Mert egy rosszindulatú, minden lében kanál spicli. Nagyon jól teszed te és a szüleid hogy nem vállaltok közösséget egy ilyen 'emberrel'
2021. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!