Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelentette fel? Miért...

Miért jelentette fel? Miért tett ilyet? Miért ilyen rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A testvéremmel nagyon jó volt a viszonyom, de ma azzal akart nekem dicsekedni, hogy megtudta XY-ról, hogy feketén dolgozik és feljelentette.

Egyből kiakadtam. Hogy lehet valaki ilyen gerinctelen? Semmi de abszolút semmi köze az illetőhöz, lényegében ő alig ismeri (lehet hogy kétszer találkozott vele életében és csak hírből ismerheti). Jön nekem mindenféle nagy érzelgős dolgokkal hogy a pasas nem fizet adót és ez milyen dolog stb. Nem tudom mi köze hozzá... Miért kell irigységből, rosszindulatból valakinek ártani csak úgy...


Azt hiszem örökre megromlik most a kapcsolat köztünk, ma ki is dobtam a házamból, még mondtam neki hogy az én házam én nincs helye gerinctelen besúgóknak és mindenlébenkanál rokonoknak...

Miért tehette? Mit lehet tenni most?



2021. febr. 25. 23:43
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Nem érdekli mit fizetek az államnak... Aha pont azért nem látnak el ha nincs fizetve a tb...

Ha életbevágó műtét mert kivasalt egy kamion de menthető vagyok akkor ellátnak meg visszahoznak a túlvilágról de másnap kib@sznak, mint macskát szarni mert piros a tb számom...nem ellemtmondásos kicsit? Egy kávéravaló meg egy boríték közt van különbség!


Én is képzeld voltam ápoló és ha valakinek szaros volt a pela biza csengetett... Rajtam kívül senki nem mozdult a többi csak pletyizett.


Nem kell minden helyre rohanni, mint a vészhelyzetben,de bőven nem nekem kellett volna 8 szobát 16 betegre figyelnem/ ágyathúznom.stb mikor ott volt még 5 kollegína nos lehet nekik volt boríték azért nem siettek annyira sehova.


Nem csak te látsz rá dolgokra ne izgulj

2021. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

41

Ember... Az aszidztensenek, ápolónak nincs köze a kórház adminisztrációjához. Nem ők döntik el, kiket kezel a kórház vagy nem. Én itt arról beszélek, hogy ők személyesen kikkel foglalkoznak elődször.

Az orvosnak szokás borítékot adni. Egy ápolónak pedig csak egy kis szimbolikus összeget.


"Én is képzeld voltam ápoló és ha valakinek szaros volt a pela biza csengetett... Rajtam kívül senki nem mozdult a többi csak pletyizett."


Na látod. Erről van szó. Akkor mi is itt a probléma?



Üdv a korruptcióban!

Sajnos nem te voltál az egyetlen aki ki lett használva.



"Nem csak te látsz rá dolgokra ne izgulj"

Ezt sosem állítottam.

2021. febr. 28. 11:03
 43/56 anonim ***** válasza:
58%
Fuss neki mégegyszer szerintem :) értelmező olvasás még vagy már nem megy
2021. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Nem futok semminek neki.
2021. febr. 28. 11:12
 45/56 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsésnek mondhatja magát a testvéred, h ezentúl egyel kevesebb bunkóval kell foglalkoznia.

En 101%-ban neki adok igazat.


Kár, hogy téged kérdező nem lehet lepontozni.

2021. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

45

Na megjött a ponthuszár. Senki nem kérdezte kinek adsz igazat, ÁVH-s besúgó. A spiclik már csak ilyenek, összetartóak ;)


Mifelénk azért még van emberség meg becsület. Jó hogy téged az zavar ha egy szerencsétlen ember az egész napot átdolgozta, hogy el tartson magán kívül 4 embert, de az nem, hogy a zsebedből lopja ki a kormány és a nagy cégek a pénzt a gy hogy írtják az erdőket, csempésznek, illegálisan lőnek ki állatokat és lopott arannyal/autókkal kereskednek egyesek. Az zavarjon téged is, aki dolgozik. Gratula.

2021. febr. 28. 11:25
 47/56 A kérdező kommentje:

Vagy jó, hogy egyetértesz azzal hogy a Kaufland előtt a 20 éves fiatal csitri jöjjön kérdegetni és ne dolgozzon. Vagy azzal, hogy elmész Bécsbe és nincs az a metró, ahll ne támadnának le a munkaképes fiatal kéregetők.

Na én ezeket büntetném. Mert munkakerülő senkiháziak. Aki dolgozik azt pedig még kell becsülni.

2021. febr. 28. 11:33
 48/56 anonim ***** válasza:

Szegény ávh-s bácsi már elesett a kommentelők közt :)


2021-et írunk papa!

2021. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes h feljelentte!

A fekete munka károsítja a nemzetgazdasagot és károsítja az adófizető állampolgárokat, azokat, akik tisztességesen fizetik az adót.


A testvérednek egy egészséges igazságérzete van és tudja hogyan működik a gazdaság.


A fekete munkát már csírájában ki kell irtani.

2021. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha bármi bűncselekményt tapasztalsz (lopnak tőled, meghúzzák a kocsidat, pénzt csalnak ki az idős nagyidtól) eszedbe ne jusson szólni a rendőrségen! Az árulkodás, a spicliskedés CSÚNYA dolog! Az a tolvaj meg lehet, hogy családot tart el!
2021. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!