Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagytok irigyek valakire?

Vagytok irigyek valakire?

Figyelt kérdés
Pl. drága autója, kidolgozott teste, szép barátnője, sok pénze, sikeres élete, jól menő vállalkozása, stb-je van. Legyetek őszinték, úgyse tudják az emberek kik vagytok :D csak úgy érdekel

2021. márc. 3. 17:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%
Az általad felsorolt dolgok közül egyik sem érdekel.
2021. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nincs okom. Maximálisan meg vagyok elégedve az életemmel és a sorsommal. Hacsak azokra nem vagyok irigy, akik nem izgulnak úgy, hogy rosszul lesznek vizsgák előtt, beszédek elótt, stb. De azokra sem gondolok rosszindulattal, hanem inkább csodálattal vagy kíváncsisággal.
2021. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%

Azokra vagyok irigy, akiknek sok barátjuk van és jó fotókat csinálnak magukról, az emberek szeretik őket. Akik képesek könnyelműen élni azért, mert van alattuk stabil talaj.

Szóval az internet az én hatalmas nagy irigység-csináló gépezetem.

Én sosem voltam népszerű és nem tanultam meg, hogy fontos vagyok, meg hogy szeretnek.

Úgyhogy képes vagyok szinte gyűlölni azokat, akiknek ez könnyen megy.

2021. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Jó munkahelyet jó állást azt irigylem, de csak akkor tör fel bennem ez, amikor úgy látom hogy az illető nem végzi jól a feladatát.

"A helyemen ülsz vazzg!" -szoktam gondolni. Na egyedül ilyenkor érzek irigységet.

2021. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkire irigy vagyok akinek nincs semmilyen mentális betegsége. Nekem sikerült összeszednem párat, átok így élni, és a legrosszabb az, hogy nem is én tehetek róla, hogy kaptam ilyen finomságokat. Mindegy, ez van.
2021. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%
Akiknek az ölébe hullot csak úgy minden
2021. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
63%

Minek?

Attól nekem mivel lesz jobb?

2021. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

#27

Nyilván semmivel, de tudod, az irigység nem döntés kérdése.

2021. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
80%

Pénzre igen, másra nem.


De azt nagyon nem szeretem, amikor mások meg akarják nekem mondani, hogy én kire vagy mire vagyok irigy.

2021. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
52%
Én azokra, akik képesek megvalósítani az álmaikat, a terveiket, nem maradnak meg a végtelen tervezgetés ás fantáziálás szintjén, mint én. Azokra, akik inspiráló és vidám párkapcsolatban élnek, ahol nem fékezik és lehúzzák egymást mindenben, hanem ösztönzik. Azokra, akik szeretik az életet, mert sikereik vannak (ami nem csak anyagi lehet, hanem elismertség, saját célok elérése), akik képesek egyensúlyban tartani az idejüket, rendszert kialakítani benne, és akik szerves részei tudnak lenni a társadalomnak. Nekem minden megadatott, amiről sokan álmodnak, mégsem mennek ezek. Biztos firmware-hiba.
2021. aug. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!