Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagytok irigyek valakire?

Vagytok irigyek valakire?

Figyelt kérdés
Pl. drága autója, kidolgozott teste, szép barátnője, sok pénze, sikeres élete, jól menő vállalkozása, stb-je van. Legyetek őszinték, úgyse tudják az emberek kik vagytok :D csak úgy érdekel

2021. márc. 3. 17:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%

Legfeljebb olyan formában, hogy ő már ott tart, ahol majd én szeretnék, illetve neki fiatalabb korában összejött.

De aztán ejtem is a dolgot, mert ez nekem nem segít semmit, és teljesen értelmetlen.

2021. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
MINDENKIRE irigy vagyok, mert mindenkinek jobb, mint nekem! 😭
2021. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

Én azokra szoktam irigykedni akik valamiben jobbak nálam amiben én is kiemelkedően jó szeretnék lenni.

Bizonyos dolgok gyors megtanulása, rugalmas, spontán, laza természet, önuralom és akaraterő, ilyesmik. De leginkább arra vagyok irigy aki nem hajlamos krónikus szorongásra, depresszióra és egyéb mentális betegségekre amik esetemben csökkentik a teherbírást pl.

Az irigységet amúgy nem úgy kell érteni, hogy azt kívánom, az általan irigyelt emberek ne rendelkezzenek a fenti tulajdonságokkal. Inkább kisebbségi érzést kelt bennem időnként ha más jobb nálam.


24n

2021. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Ja azért sikeres, mert szülei tudtak adni pénzt a vallalkozasaba?
2021. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Amikor megláttok egy fullos BMW-t az utcán, mit gondoltok?
2021. márc. 3. 20:03
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, csak annyit latok h jol nez ki.
2021. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%

#15

Nem tudom, mi áll mögötte. Lehet, hogy bérelt autó, lehet, hogy az illető hitelből vette vagy lízingeli. Egy gazdag vállalkozóé is lehet, aki saját maga kereste meg a rávalót, meg olyané is, aki fél lábbal a börtönben van, mert pl. drogterjesztő, aki bármikor lebukhat.

2021. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

Pár pillanatban (pl. ő már itt tart az életben, ezt letette az asztalra) előfordul, hogy előjön ez az érzés, de hamar rájövök, hogy ez csak egy szelet az életéből és az egészet sosem látom majd. És simán meglehet, hogy az élet másik területén neki sokkal nagyobb gondjai vannak, mint nekem valaha lesznek. Így szerencsére nálam ezek csak futó pillanatokig tartanak.

BMW-t illetően meg csak annyi a reakcióm, hogy jól néz ki, de inkább az árát kérném😂

2021. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel a fullos BMW. Van nekem egy saját középkategóriás autóm, amihez sokkal több emlék köt mint egy random kocsihoz.
2021. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Én általában szánakozni szoktam egy fullos bmw láttán. Szánakozni azon hogy egyesek azt hiszik ez a gazdagság. Pedig nem, nagyon nem.
2021. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!