Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki utál még futárt várni házhoz?

Ki utál még futárt várni házhoz?

Figyelt kérdés

Megadnak egy 3 órás intervallumot.

Egyedül vagy, túl akarsz lenni rajta, ha hív.

Nagy wc re el se merek menni ilyenkor, hajat mosni pláne.

És várod, hogy hívjon, legyen már vége, nyomasztó...


2021. márc. 4. 10:33
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
de ti amúgy nem utáljátok, csak segíteni akartatok ezzel vagy azért kiakasztó?
2021. márc. 4. 10:49
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, egyébként attól függetlenül, hogy általában szerencsém van, én sem szeretem, legtöbbször csomagpontra kérem, de néha nincs ilyen lehetőség. Frusztrál a dolog, hogy ott várok rá.
2021. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy utálom, mert mégiscsak jön a várva várt termék/kaja. :) Pláne, ha csak max. 1-3 óra időintervallumot adnak, azt még könnyen tudom úgy alakítani, hogy készenlétben álljak. De ha egész napos intervallum van meghirdetve (ált. 9-17 óra között), az tényleg bosszantó, mert akkor tényleg nem tudod, mikor várható, és hót biztos, hogy akkor jön, amikor nagyvécén vagy/zuhanyzol, esetleg pont elugrottál negyedórára valahova.

Éppen ezért a termékeket, ha lehet, automatába vagy csomagpontra szoktam kérni.

2021. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán rendelek futárral, de néha muszáj. Legtöbbször a szüleimhez kérem, mert ott mindig van otthon valaki, én meg dolgozni járok. Nemrég rendeltem így otthonra, mert pont otthon voltam pár napot a héten, és úgy voltam vele, hogy ha az értesítőben olyan nap lesz, amikor nem vagyok otthon, majd átütemeztetem. Na, pont olyan nap volt, amikor otthon voltam, így nem ütemeztem át, aztán hiába vártam őket azon a napon, amit az értesítőben írtak, akkor már nem ütemezhettem át, így oda kellett rendelnem apámat másnapra hozzám, hogy legyen ott valaki, ha megjelenik a futár. Na, ezt utálom. Többnyire csomagautomatára, postára, vagy más átvevőpontra rendelek, aminél nem számít, hogy mikor vagyok otthon.
2021. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Metionin ***** válasza:
81%
Nálam az öröm, hogy jön a termék (általában könyv) felülírja a bosszúságot. Ha van lehetőségem, akkor csomagpontra rendelem de ha házhoz jön, az se problémás, max átütemezem ha akkor épp nem leszek otthon.
2021. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ez engem is mindig kikészít, hogy itt kell állni vigyázzban, hogy a 180 perces intervallum hányadik percében toppan be.
2021. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
80%
"max átütemezem ha akkor épp nem leszek otthon." - Olvasd el a 14-es válaszomat, amúgy GLS volt, amivel így jártam. :-) Korábban nem volt ilyen, mindig volt elég időm átütemezni, vagy időben, vagy hogy máshova hozzák, nem tudom, mi miatt jártak el most így.
2021. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Metionin ***** válasza:
93%
17. Olvastam, én még nem jártam így. Ez is csak egy meló, csúszhat bele hiba, ha csak egyszer fordult elő akkor nem foglalkoznék vele annyira. Nekem inkább olyan van, hogy megírják az intervallunot és vagy rögtön az elején vagy a legeslegvégén jön a futár, a közepén csak elvétve.
2021. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

11 körül jött meg.

és már csak azért is izé, mert a szomszéd csajhoz szinte naponta jön valamilyen csomagszállító, látom őket is, sokszor itt vannak 9:20 kor, az egy standard időpont kb, max 10. Persze, ilyenkor nem, ha én várom

2021. márc. 4. 12:44
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem. Épp pár napja jártam úgy, hogy reggel kaptam egy üzenetet, amiben írták, hogy 12 és 15 között fog jönni a futár, szóval 12 és 15 között semmit nem mertem csinálni, nehogy épp akkor jöjjön. A hajam is tiszta zsír volt, de nem mertem elmenni hajat mosni se, mert milyen lenne már, hogy törölközővel a fejemen megyek ki. Aztán nem jött 16 után se, szóval úgy voltam vele, lehet, csak másnap kapom meg a csomagot. Elmentem hajat mosni, stb. és valamikor este 7 körül hívott a szállító, hogy meghozta a csomagot. Addigra már a hajam is megszáradt szerencsére, úgyhogy nem volt olyan gáz, de mostmár nem csak akkor lesz gyomoridegem, amikor hozniuk kéne a csomagomat, hanem kb. egész nap, mert úgy néz ki, bármikor hozhatják, nem csak a megadott intervallumon belül..
2021. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!