Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki utál még futárt várni házhoz?

Ki utál még futárt várni házhoz?

Figyelt kérdés

Megadnak egy 3 órás intervallumot.

Egyedül vagy, túl akarsz lenni rajta, ha hív.

Nagy wc re el se merek menni ilyenkor, hajat mosni pláne.

És várod, hogy hívjon, legyen már vége, nyomasztó...


2021. márc. 4. 10:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már arról is leszoktak hogy telefonáljanak vagy dobjanak egy emailt. Csak úgy jön. Ha lesz jogsim biztos hogy sose rendelek többet.
2021. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek rájuk várni, ahogy a mérőóra-leolvasókra sem. Vársz, vársz órákig, aztán végre elszaladsz pisilni vagy fogat mosni, és persze, hogy pont akkor csengetnek. A személyes átvételt preferálom, még akkor is, ha nagyon kiesik a szokásos útvonalaimból.
2021. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Miss Endzsi ***** válasza:
66%
Mindig felhívnak, ha már a közelben vannak, rendszerint a megadott idő kezdetekor itt vannak már.
2021. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

"Megadnak egy 3 órás intervallumot.


Egyedül vagy, túl akarsz lenni rajta, ha hív.


Nagy wc re el se merek menni ilyenkor, hajat mosni pláne.


És várod, hogy hívjon, legyen már vége, nyomasztó..." fura, de én is így élem meg. :) Nem a futárt hibáztatom. Viszont többször előfordult már, hogy bizonyos futárszolgálat semmilyen üzenetet nem küldött, hogy jönnek. Vagy a másik, hogy lenyúlta a visszajárót a futár. 800 Forintot. Akkor volt, hogy több dolgot rendeltem rövid idő alatt és már nem akartam több borravalót adni. Mondani kezdte, hogy nem jó a kártyaolvasója...szerintem kamuzott. Bementem kpért, aztán ő mintha hívnák telefonon gyorsan beszállt és elhúzott 800 Ft "borravalóval".

2021. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
7%

A válaszadók, 2 kivételével, mindannyian utálják a futárral kapcsolatos történteket.


Hát akkor miért rendeltek ?

2021. márc. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam futárral rendelni, csak amikor nincs más lehetőség, ez nem gyakori. Mivel dolgozom, és nem mindig vagyok otthon, belefutok problémákba, amik miatt ha tehetem, nem rendelek futárral.
2021. márc. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
35%
Én munkahelyi címre kérem pont ezért...ha meg úgy alakul hogy otthon vagyok, akkor imádok csokagot várni :D olyan izgi...amúty meg tényleg adnak egy 3 órás intervallumot, akkor abban csak olyat csinálok, amit gyorsan félve tudok hagyni, ha jön...pl. Nem akkor állok neki hajat mosni, stb. Nem olyan bonyolult
2021. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en is tapasztaltam hogy ha nem vagy kint a ház előtt 1 percen belül akkor tovább is megy. Hiaba kellene felhivniuk szállítás elott fél órával, tojnak rá.
2021. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Azért a munkahelyemre én nem rendelnék nagyobb, nehezebb csomagot adott esetben, mert tömegközlekedéssel elég macerás lenne hazahozni.
2021. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan is volt már nem egyszer, hogy semmi hírt nem kaptam a szállításról, sem e-mailt, sem sms-t, sem telefont, aztán egyszercsak csengettek... átvétel után 1-2 órával küldték ki az e-mailt az intervallummal... Aznap már teljesen lemondtam róla hogy megkapom...


Olyan is volt, hogy reggel kaptam a 3 órát e-mailben, mikor számíthatok a csomagra, teljes készenlétben voltam egész végig és este jött a nő...


Én egy-két ilyen rossz tapasztalat után más futárcéget választok, ha van rá lehetőségem itt ahonnan rendelek. Az MPL lassú ugyan de még nem volt velük ilyen rossz tapasztalatom. Bár nem rémlik hogy ők adnak-e meg intervallumot? Nálunk mindig reggel csengetnek a futárok.

2021. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!