Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki utál még futárt várni házhoz?

Ki utál még futárt várni házhoz?

Figyelt kérdés

Megadnak egy 3 órás intervallumot.

Egyedül vagy, túl akarsz lenni rajta, ha hív.

Nagy wc re el se merek menni ilyenkor, hajat mosni pláne.

És várod, hogy hívjon, legyen már vége, nyomasztó...


2021. márc. 4. 10:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nálam a GLS rászokott arra újabban, hogy aznap reggel küldik a 3 órás intervallumot, de az előző értesítésben, amikor még módosíthatnám, ha nem megfelelő a szállítás napja, még egy munkanappal korábbi dátum szerepel. Nem egy alkalom, mostanában, ha olyan helyről rendelek, ahol ők szállítanak (pl. Zooplus), csak ez a rendszer van. Régebben nem így volt, nem értem, mi változott. Most éppen itthonról dolgozom, fene tudja, meddig engedi a vezetőség, de pár hete még heti 2-3 nap itthon, a többi az irodában, hova rendeljek? Ja, és nem telefonálnak, csak kaputelefonon csengetnek fel, amikor már itt vannak a kapuban. A korábbi rendszer jobb volt.
2021. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
43%
Én is rendeltem csomagot,de nekem már délelőtt elküldték,hogy mikor lesz a három órás időintervallum. Addig meg tudtam végezni a dolgom.
2021. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Na jó, de nekem az a gondom, hogy nem aznap szállítanak, ami az első értesítésben van, amit még lehetne módosítani. Volt, amikor aznap otthon voltam, örültem, hogy jön a csomag, másnap nem voltam otthon, és akkor hozták, szervezhettem, hogy valaki legyen itt. De mi van, ha senki nem tud épp segíteni, ha én nem vagyok itthon azon a napon?
2021. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Igazából nincs vele semmi bajom. Nálunk várnak vagy 2 percer, mire lelépnek, így pont érkezem leszaladni az emeletről és kimenni a kamu elé. Általában ugyanaz a futárszolgálat hozza a dolgainkat, abban az esetben meg tudom, hogy mikor szoktak körülbelül ideérni (3órás várakozást adnak meg, de körülbelül mindig ugyanabban az egy órában jönnek). Általában suli utáni 1órás netezésemben ez mindig bele is esik, így az esetek többségében nem szoktam olyat csinálni, amit ne tudnék félbehagyni. De ha épp kaját csinálok, az sem olyan extra, maximum lehúzom, ha épp tejet melegítek mondjuk. Szerencsére a délutánjaim pedig nagyrészt szabadok (jobban mondva van dolgom, de én határozom meg, hogy mikor csinálom), így nem nehéz úgy szervezni a napomat, hogy ne épp abban a 1-3 órában kelljen hajat mosnom (mikor másik futárszolgálat hozza). Egyáltalán nem szoktam emiatt stresszelni, sőt, kifejezetten izgatott vagyok az érkező dolog miatt.
2021. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
43%

(utolsó vagyok)

A jó, hogy lakóházban lakunk, 3 szomszéddal, így ha valahogy mi mégsem lennénk itthon, általában becsengetnek máshoz,aki átveszi és lerakja az ajtón elé.

2021. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
43%
Be se jon az ajton. Vizvezetekszerelot valoban vartam ugy, hogy szarni se merek, de egy futarnak felhuzott gatyaval ki lehet rohanni.
2021. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezért szeretek csomagautomatákba rendelni. A megadott intervallumbam át tudom venni, nem kell senkivel egyeztetnem, telefonálnom. Nekem ez még meg is ér +néhány száz forintot, amivel többe kerül odrendelni.

Ételt sem szoktam rendelni mostanában, mert az is frusztrál, inkább elhozom személyesen.

2021. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a csomagpont 72 kilométerre van a falutól. Akkor az ilyen mint én mit csináljon?
2021. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!