Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért “élvezem”, ha (szexuális...

Miért “élvezem”, ha (szexuális) tárgyként kezelnek pl.: füttyögnek rám, stírölik a fenekem, obszcén megjegyzéseket tesznek. (Pl.: agyond*gnálak stb.)? Ez baj? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem zaklatásnak fogom fel, még akkor sem ha idegen teszi, hanem természetesnek, szinte “dicséretnek”. Azok a férfiak/fiúk vonzanak, akikről tudom, hogy nagyon szexisták. vonzónak tartom ha pl. meztelen nős poszterei vannak a szobában, ha nagy “szoknyapacér” , ha rendszeresen fekszik le sok lánnyal stb... 20/l

2021. márc. 5. 23:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszíves
2021. márc. 5. 23:21
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom nem kaptál X érzelmet szülőktől, figyelmet, szeretet, és a szexualitáson keresztül érzed a fontosságod, értéked. Minél jobban mániákus egy férfi a testedre, annál jobban érzed az értékességed, annál jobban azt látod, hogy te szuper vagy, azért kíván ennyire. Elég beteg vagy, de sok fiúval kapósak vagyunk az ilyenre, mert jól ki lehet használni, és még élvezed is.
2021. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%
Jelentkezz nálam :)
2021. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Valószinüleg pozitív visszajelzés ez számodra hogy jól nézel ki. Sztem én is örülnék neki
2021. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy miért pont a szexualitáson keresztül várom/ és jut el hozzám az “értékességérzet”. Miközben logikusan belegondolva tudom, hogy ez nem az értékről szól, de még csak nem is arról hogy feltétlenül jól nézek ki
2021. márc. 5. 23:26
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Hát eddig terjed el az agykapacitásod:D most milyen választ vársz? tök mindegy mit mondunk, neked ez tetszik ha egy r..ancnak használnak. Nem te vagy egyedül ilyen lány szerintem...élj meg belőle vagy csinálj amit akarsz.
2021. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
7-es Gratulálok, szépen bemutattad, hogy milyen az ha valaki nem csak képtelen, de meg sem próbál változtatni a hibáin, és dolgozni önmagán. Vagy legalább csak rájönni arra, hogy mi az oka a saját szokatlan/furcsa viselkedésének.
2021. márc. 5. 23:31
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Akkor nem csak én érzek így. De én utálom magamat. Ha kedvesek velem, az azért zavar, mert tudom, hogy nem érdemlem meg, csak az illető nem ismer eléggé, hogy lássa. Az alpári viselkedés megnyugtató. Nekem ez jár.
2021. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%
Te mondtad, hogy szereted ha "csúnyán" beszélnek veled, nem is értem miért nem rajongsz most értem :D úgysem fogsz megváltozni..pontozhatsz le akár hányszor ilyen maradsz. Fogadd el magad és menj el k..nak ott megkapod mind azt a bánásmódot amit kívánsz.
2021. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

3as vagyok. Szard le a nyomi válaszolókat. Incelek, akiknek nem jutott csaj, s itt vergődnek, mert meg akarnak dugni, de nem kaphatnak meg téged, ezért gyűlölnek.


"Miközben logikusan belegondolva tudom"

Hiába a logika ilyeneknél, ez annyira mélyen gyökeredző, tudatalatti, de jó pont, ha már felismerted magadban ezt.


" hogy miért pont a szexualitáson keresztül várom/ "

Azt én sem tudom. Gyerekkorodban voltak ilyen élményeid? Megerőszakolás, hasonlók? Vannak lányok, akik abból kapnak megerősítést, ha szó szerint bántalmazott szerepben vannak. Valakik keresik a drámát, hogy átéljék azt, hogy bűntudatot ébresztenek a másikban, mert akkor jogosnak érzik a saját fájdalmaikat, megerősítést kapnak az érzelmeik valódiságáról.


Vezesd le, milyen szexuális élményeid voltak, édesapád hogy bánt veled, milyen vele a kapcsolatod.

2021. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!