Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért “élvezem”, ha (szexuális...

Miért “élvezem”, ha (szexuális) tárgyként kezelnek pl.: füttyögnek rám, stírölik a fenekem, obszcén megjegyzéseket tesznek. (Pl.: agyond*gnálak stb.)? Ez baj? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem zaklatásnak fogom fel, még akkor sem ha idegen teszi, hanem természetesnek, szinte “dicséretnek”. Azok a férfiak/fiúk vonzanak, akikről tudom, hogy nagyon szexisták. vonzónak tartom ha pl. meztelen nős poszterei vannak a szobában, ha nagy “szoknyapacér” , ha rendszeresen fekszik le sok lánnyal stb... 20/l

2021. márc. 5. 23:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Még nem volt semmiféle szexuális élményem, szűz vagyok. Édesapámmal nem túl szoros a kapcsolatom, Szinte olyan mintha külön élnénk. (De apukám egyáltalán nem szexista)
2021. márc. 5. 23:40
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Ezt hívják BDSM-nek röviden dominancia kedvelésnek. Legalábbis ha jól értelmeztem a kérdésed. Röviden annyit jelent, hogy erre izgulsz, ha megaláznak vagy bántanak szex közben. Az, hogy ez mi miatt van az rengeteg dolog miatt lehet. Igen családi háttér miatt is, de lehet csak, hogy a sok kudarc miatt. Nem vagyok jártas a dologban, orvos sem vagyok, szóval nekem fogalmam nincs mitől lehet. De egy tipp, óvatosan ezzel. Sok aberált van, sokan csak kihasználnának és gondolom te sem szeretnéd ezt. Remélem a válaszom többnyire segített!
2021. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát akkor valami természetedből gyökeredző valami lehet, ami nem is egy megtörtént esetből fakad, hanem a jellemedben benne van, hogy te ezen keresztül érzékeled az értékességet. Többet nem tudok róla mondani. (3as vok megint.)
2021. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Volt egy ismerős nő, akit 14 éves koráig szexuálisan 3 rokona is kihasznált, felnőttkorára ő az élete minden részét úgy szervezi, hogy a rokonszenvét szexszel tudja csak kifejezni, mindkét nem irányába.
2021. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen engem is “szexuálisan zaklatott” egy viszonylag közeli, és számomra anyukám után a legtöbbet jelentő rokonom. Én 16, ő 44 volt. De fizikailag nem történt köztünk semmi, csak kiskoromtól sokat vigyázott rám, és egy idő után már szexuálisan közeledett felém, amibe nem mentem bele...és onnantól kezdve nem foglalkozott velem
2021. márc. 6. 00:02
 16/21 anonim ***** válasza:
3%
Megint egy unatkozó 40éves pedofil kérdése, aki a válaszokra matyizik...
2021. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
7%

Vegre egy normalis no, minden nonek igy kene viselkedni.

Merre szoktal setalni ? Mennek futyulni meg "HUHA de szet b....m p...d" -ozni.


:))))

2021. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

#17 az kétségtelen hogy férfi írta a kérdést, de a célja nem a matyizás hanem hogy mocskosk..rvázós nőgyalázó kommentek legyenek.

Nagyon kilóg a lóláb, ilyen szöveget nő nem ír magáról.

2021. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy nem írnék nő létemre ilyet? Ennyire nem normális? (Tényleg érdekel)
2021. márc. 6. 16:16
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
Mert az elvaras szerint egy no nem gondolhat ilyet. A feminacik szerint egy "rendes" nonek egesz eleteben szenvednie kell a gonosz eroszakolo ferfiak elnyomasatol, szexualis terrorjatol. A feminacik szerint nincs olyan ferfi noi kapocsolat, ahol no, ne elnyomott es megalazott legyen, akit barmi aron fel kell szabaditani. Ez az alaptezisuk. Mert feminacik a ferfiaknal mar csak azokat a noket gyulolik jobban, akik nen gyulolik elege a ferfikat.
2021. márc. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!