Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet, hogy még így...

Hogyan lehet, hogy még így sem nagyon állnak velem szóba?

Figyelt kérdés
Tehetős családban élek. Megvan mindenem, drága ruhákban járok, drága autót hajtok, amíg nem volt ez a vírusidőszak, addig minden évben voltam nyaralni, volt, hogy egy évben többször is, van saját házam, stb. Szóval egész jó életem van. Csajozás tekintetében viszont nem állok jól. Vagy szóba sem állnak velem igazán, vagy kihasználnak csak a pénz miatt. Legutóbb például lepippantott egy csajszi azért, hogy vásároljak neki egy bizonyos dolgot. Utána, mikor felhivtam, azt mondta, kopjak le. Én azért megyek bele ezekbe a helyzetekbe, mert nőhiányom van, pedig érzem, hogy újra át leszek verve. Ami a személyiségemet illeti, valamennyire zárkózott, antiszociális vagyok. Tudniillik engem eléggé burokban neveltek. Barátaim nem igazán voltak, még a 300 méterre lévő suliba is autóval vittek, meg ilyesmik. Talán ez látszódik rajtam? Mármint, hogy valami nem stimmel velem.

2021. márc. 6. 14:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

Mindenképp.

Viszont jó hír: Én szóba állok veled ha szeretnéd (10kFt/óra)

2021. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

1# én a pszichológusna csak 8k/órát fizetek

Amúgy előítéletesek a nők is, de lehet csak rossz kategóriában keresgélsz. Illetve bevonzod a golddiggereket, próbálj változtatni a stíluson, vegyél egy opel asztrát vagy egy toyotát vagy bármi tömegautót, ne a rolexeddel flexelj és a 2 kg arany láncot is felejtsd el.

2021. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#1


Azt mondják, az idő pénz. Ez a mondás lebecsüli az időt. Az idő sokkal, de sokkal értékesebb, mint a pénz. Ha van időd, általában szert tehetsz pénzre, de lehetsz bármilyen gazdag, egyetlen perccel sem vásárolhatsz magadnak több időt, mint amennyi időm nekem vagy a kandallónál heverő macskának van. Egyébként pedig drága a tarifád, nincs üzleti érzéked.

2021. márc. 6. 14:30
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy jön le, mintha anyagias lennél.
2021. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#2


Ugyan drága az órám, de nem Rolex, és nem is mindig hordom, mert vékony a csuklóm, és szerintem hülyén mutat rajta. 2 kg láncom sincs, nem szeretem az effajta rossz ízlést, plusz émelygek bármit is a nyakamba akasztani.

2021. márc. 6. 14:33
 6/27 A kérdező kommentje:

#4


Ebben van valami. Sajnos nem tudom levetkőzni a több évnyi nevelési stílust, amiben neveltek. A családomat sem tudom megtagadni, ha például eljön valaki hozzánk, és körbevezetem a szüleim portáján, akkor hiheti azt, hogy felvágok, nagyzolok, pedig csak a portát mutatom meg azzal a különbséggel, hogy például fűthető térkő van a kocsibejárónál, mert faterom nem szeret havat lapátolni. Ha kevésbé lenne luxus a birtokunk, és ugyanúgy körbevezetnék egy embert, nem gondolná, hogy felvágok. Mondjuk az én házam visszafogottabb, ott talán elhiszik, hogy nem nagyzolni akarok.

2021. márc. 6. 14:40
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a saját "kasztodban" keresgélnél, tehát tanult és/vagy vállalkozó nőknél, vagy olyat aki örökölt, akkor nem tudnál ebbe a hibába esni.
2021. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7


Szerinted nem próbáltam? Én továbbra is azt mondom, hogy a személyiségemmel van valami, ami kiérződik, és nem a nagyzolásra gondolok, bár valamennyi van bennem, de nem annyi, hogy ettől ilyen szinten megriadjanak. Meg aztán számomra szimpatikusabb lenne egy visszafogottabb, okos, intelligens nő, mint egy beképzelt, elszállt. Ismerek olyan nőket, senki ne akarjon olyanokkal összejönni, mert valami borzalmasak viselkedés terén.

2021. márc. 6. 14:51
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Előrebocsátom, nem bántani akarlak, csak tényszerűen írom a benyomásomat.


Alapból az érződik a soraidon, hogy vagy nagyon fiatal vagy még (21-2 éves), vagy nagyon önbizalomhiányos. Nincs meg benned az a férfias ego, magabiztosság, amire a nők felfigyelnek.

Az még rosszabb, hogy közben megvan mindened, mert így valószínűleg inkább tűnsz tejfölösszájú aranyifjúnak, akit ki lehet használni, mint önerőből jól szituált férfinak (az önbizalomhiányod elárul)

Innentől kezdve ki vagy szolgáltatva azoknak az üres plázacicáknak, akiknek csak egy pénzes ficsúr kell.


Szerintem csináld azt, ami nagyon sok romantikus vígjáték alapötlete. Szerezz be pár turis, olcsó cuccot, olcsó órát, olcsó telefont, és ha csajozni indulsz, menj úgy, mint egy átlagember, akinek nincs pénze. Akkor jó eséllyel csak olyannak fogsz kelleni, akinek önmagadért kellesz.

2021. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne, ha egy nő sikeres, akkor viselkedés terén felülmúlja a szintén sikeres férfit, csak negatív irányban. Például, ha az olyan férfi 10 cm-rel "jár" a föld felett, akkor a nő 20. Tisztelet a kivételnek.
2021. márc. 6. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!