Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet, hogy még így...

Hogyan lehet, hogy még így sem nagyon állnak velem szóba?

Figyelt kérdés
Tehetős családban élek. Megvan mindenem, drága ruhákban járok, drága autót hajtok, amíg nem volt ez a vírusidőszak, addig minden évben voltam nyaralni, volt, hogy egy évben többször is, van saját házam, stb. Szóval egész jó életem van. Csajozás tekintetében viszont nem állok jól. Vagy szóba sem állnak velem igazán, vagy kihasználnak csak a pénz miatt. Legutóbb például lepippantott egy csajszi azért, hogy vásároljak neki egy bizonyos dolgot. Utána, mikor felhivtam, azt mondta, kopjak le. Én azért megyek bele ezekbe a helyzetekbe, mert nőhiányom van, pedig érzem, hogy újra át leszek verve. Ami a személyiségemet illeti, valamennyire zárkózott, antiszociális vagyok. Tudniillik engem eléggé burokban neveltek. Barátaim nem igazán voltak, még a 300 méterre lévő suliba is autóval vittek, meg ilyesmik. Talán ez látszódik rajtam? Mármint, hogy valami nem stimmel velem.

2021. márc. 6. 14:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#19


Köszönöm!

2021. márc. 6. 16:01
 22/27 anonim ***** válasza:

Udvarias is, mert megköszöni. Második plusz pont. :)

Komolyan mondom, legszívesebben elbeszélgetnék veled alaposan, és minden egyes pozitív megnyilvánulásodnál felhívnám a figyelmedet a saját jó tulajdonságaidra, mert szemmel láthatóan vannak...

Higgy már magadban, és felejtsd el a pénzedet!

Holna majd nézz be, írni fogok pár neked ajánlott csajos romantikus filmet - mesék, de azért van bennük tanulság számodra

2021. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#22


Oks.

2021. márc. 6. 16:22
 24/27 anonim ***** válasza:
Mert a pénz önmagában nem feltétlen boldogít. Ha pénzzel akarsz nőt szerezni, akkor nagy eséllyel (nem feltétlenül) olyan nőt kapsz, aki a pénzre hajt.
2021. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. A párkapcsolatra nyitott normális nők szerintem kb. 85%-a foglalt tinédzser korától, mármint ők foglaltak le valakit. A maradék 15% meg ide-oda ugrál, de semmi sem jó neki, ezért szingli. Minél később jársz, annál nehezebb sajnos normálisat találni. 😗
2021. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ebben van valami, amit az utolsó ír, "párkapcsolatra nyitott normális nőként" visszatekintve az életemre. De mivel sajna az élet nem tündérmese, így az ilyen nők is újra egyedül maradnak olykor, mert úgy hozza az élet.
2021. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem még ennyi sem jön össze. Mondjuk nem vagyok olyan gazdag, mint te, de az átlag magyarnál mindenképp jobban élek.


Az autóm egy 20 éves Opel Astra, van egy erősen felújítandó lakásom (örökségből), amit, ahogy van pénzem, tatarozgatni szoktam, van egy viszonylag jól fizető állásom.


De ez sem elég semmire. Nem érdekelnek a golddigerek, csak meglepő, hogy minden "feltételét" teljesítem annak, hogy fenttartsak egy egészséges, felnőtt(!) párkapcsolatot, egzisztenciális feltételek is adottak, nincs mamahotel, van kocsi, lakás, tartalékok, igyekszem figyelni a testemre (tavaly óta 20+ kilót fogytam), aztán lósz@rnak sem kellek.


Elég elkeserítő.


F

2021. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!