Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet, hogy még így...

Hogyan lehet, hogy még így sem nagyon állnak velem szóba?

Figyelt kérdés
Tehetős családban élek. Megvan mindenem, drága ruhákban járok, drága autót hajtok, amíg nem volt ez a vírusidőszak, addig minden évben voltam nyaralni, volt, hogy egy évben többször is, van saját házam, stb. Szóval egész jó életem van. Csajozás tekintetében viszont nem állok jól. Vagy szóba sem állnak velem igazán, vagy kihasználnak csak a pénz miatt. Legutóbb például lepippantott egy csajszi azért, hogy vásároljak neki egy bizonyos dolgot. Utána, mikor felhivtam, azt mondta, kopjak le. Én azért megyek bele ezekbe a helyzetekbe, mert nőhiányom van, pedig érzem, hogy újra át leszek verve. Ami a személyiségemet illeti, valamennyire zárkózott, antiszociális vagyok. Tudniillik engem eléggé burokban neveltek. Barátaim nem igazán voltak, még a 300 méterre lévő suliba is autóval vittek, meg ilyesmik. Talán ez látszódik rajtam? Mármint, hogy valami nem stimmel velem.

2021. márc. 6. 14:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#9


És utána hogyan magyarázzam meg, hogy valójában honnan származok, és miért álcáztam magam? Szabadkozzak, hogy akkor nem álltál volna velem szóba? Mit csinálnak ilyenkor egy romantikus vígjátékban? 28 vagyok amúgy.

2021. márc. 6. 14:57
 12/27 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudom, de hogy jön ez most ide? Ne azzal foglalkozz, aki nem kell, hanem azt keresd, aki igen.
2021. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#12


Jól fogalmaztad.

2021. márc. 6. 14:58
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok

Hidd el, hogy azon a ponton, ha valaki tényleg önmagadért szeret, akkor az anyagiak nem nagyon számítanak, és fokozatosan is lehet adagolni, hogy több pénzed van, mint elsőre mutattad, ha biztonságba érzed magad a nővel, harmadszorra már drágább helyre viszed, stb, és lassan úgyis magától is rájön, hogy jobban szituált vagy... De miért az anyagiaknak kell a középpontban állni? Arra figyelj, hogy milyen személyiségű ember vagy, és azt a lányt keresd, aki ezt szereti benned.


Te a saját vagyonod börtönében élsz, olyan vagy, mint egy aranykalitkába zárt (mondjatok már valami férfias madarat... :D) ...sólyom

2021. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#14


Ketrecbe zárt szundai harcos kakas (talán harcos nélkül).

2021. márc. 6. 15:26
 16/27 A kérdező kommentje:

#14


Mindenesetre a személyiségemre több hangsúlyt akarok fektetni, pozitív irányba akarok változni. Nem lehet mindent pénzzel elintézni, ezt látom, illetve gondoltam is korábban. Ha pedig csak a pénzzel akarnék bevágódni, akkor olyan nőkre kell szamítanom, akik szolgáltatást nyújtanak, hogy vegyek nekik cserébe Versace Jeans Couture táskát, és ezzel újra magam alatt vágnám a fát.

2021. márc. 6. 15:31
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a 9-eske fogalmazott a legjobban. Olvassad csak el ismét !
2021. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Tessék, vicces vagy, és tovább tudod fűzni más poénját. Mosolyogtam, amikor elolvastam. Nő vagyok, tehát elmondható, hogy képes vagy megnevettetni egy nőt. Pedig nem kellett hozzá pénz, csak hogy önmagad legyél. :) Egy plusz pont a személyiségednek. :)
2021. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy meg:

Tessék nekiállni sportolni. Lehetőleg valami minél férfiasabb sportot, kondizz, focizz, nem tudom. Van pénzed, tehát megszervezni nem lesz gond. Izmosodj, férfiasodj, a sport tartástés önbizalmat ad. Olvass, művelődj. Az tudás is önbizalmat ad.

Neked arra van szükséged, hogy saját jogodon érezd magad egy tuti pasinak. Egót kell építened.

Rajta! :) Sok sikert!!! :)

2021. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

#18


Tudtam, hogy nő vagy, érződik a fogalmazásodból. 😉

2021. márc. 6. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!