Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is voltak már ilyen...

Veletek is voltak már ilyen bunkók a boltokban az emberek?

Figyelt kérdés
Épp a pénztárnál fizettem a boltban, volt némi gond a bankkártyámmal, mert nem fogadta el a rendszer.. 2-3 percet biztos kínlódtunk, míg megoldótt.. na most nem is ez a lényeg, hanem a várakozó emberek.. volt ott két roma származásu ember, akik csendben dörmögtek, hogy "jaj mit tartja fent a sort, nem tudnak már sietni".. én rájuk néztem, mondtam volna valamit, de inkább nem tettem.. ahogy mentem kifelé a boltból, visszapillantottam rájuk (rosszindulat nélkül), erre meg beszólt nekem az egyik, hogy "ne nézz visszafelé" ezt aggreszív hangnembem.. Mégis mit gondol? Ki a jó ég ő, hogy megmondja nekem, hogy én hova nézzek és mit csináljak? Meg szegénynek le nem rohadjon már a lába, mert 2-3 percet kellett várjon a sorban.. miért ilyen bunkók az emberek?

2021. márc. 6. 18:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor momentán nem kéne bámulnod őket meg visszanézegetni, mert azzal csak provokálod őket.
2021. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

11: önmagában a visszanézés nem provokáció....

(kivéve persze ilyen előembereknél... :-DDDD)

2021. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Na hát ez az.. még ha valaki provokálóan, csúnyán nézz... de én csak rájuk néztem, hogy mi a franc bajuk van.. de nem néztem csúnyán
2021. márc. 6. 19:18
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Ezeknek az emberszabásúaknak az orvosnál is elsőbbségük van, sehol nem várják ki a sorukat. Mintha valami felsőbbrendű lények lennének, közben jó, ha két szót össze tudnak rakni értelmesen. Aztán csodálkoznak a rossz megítélés miatt. Mondjuk, meg kéne tanulni viselkedni, beilleszkedni és akkor nem lenne kritika.

Tisztelet a nagyon ritka kivételnek.

2021. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Ezek sajnos műveletlen, szegény emberek, akikben alapjáraton van egy feszültség. Én sajnálom őket, mert tényleg rendkívül primitívek így, szokták mondani hogy ez van ha anyu és apu testvérek, de nem áll messze a valóságtól. Sajnos nem integrálhatóak, inkább már félek az ilyenektől, mert egyszer rá nézel, elgurul a gyógyszere, beléd köt mert kötözködni is akar, utána kéne neki cigi, pénz, teló és még te köszönöd meg, hogy nem késelt meg... Az ilyeneket kéne lobotómiára vinni, mert vannak tisztességes roma/cigány ismerőseim, akik ugyan úgy elitélik az ilyeneket, mert dolgozni nem hajlandóak, agresszívak és csak a probléma van velük :)
2021. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik ilyen, csak egy jelentős többség. Viszont emiatt mégnagyobb tisztelet a kivételnek.
2021. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Keveset találsz közöttük, akik egyedül vannak és meg mernek húzni pl. egy ilyet. Egyedül a 95 %-uk egy senki az utcán, akit fel lehet rúgni, mit a fagyott kutyaszart! -Népi megfigyelés!
2021. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igazad van! Ezek is ketten voltak. Ha egyedül lett volna a férfi, vagy én lettem volna valakivel, biztos nem szólt volna semmit... na mindegy, már túl tettem magam rajta, valószínűleg többet nem látjuk egymást úgysem :D
2021. márc. 7. 00:42
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvan sokkolo, de amugy teljesen atlagos megszokott cigany mentalitas. Nyomorult onbizalomhianyos senkihaziak, akiknek az egesz eletuk 0-24 oraban, es minden percben, arrol szol hogy aggreszioval kompenzaljak a lelkinyomorukat, kisebrendusegi erzesuket.
2021. márc. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Egyedül?? Hát én kb életemben egy db cigányt sem láttam soha, sehol egyedül.
2021. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!