Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem idegesítő hogy a sok...

Nem idegesítő hogy a sok emberre várni kell a pénztárnál?

Figyelt kérdés
Engem baromira idegesít ha várni kell és főleg akkor ha sietek a buszhoz. De ha kocsim lenne akkor is idegesíteni mert nem ott akarom elb. ni a napon van otthon is dolog teendő stb. Ilyenkor ebben a helyzetben nem is bánom ezt a pusztító világjárványt.

2021. márc. 6. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, hogy te is idegesítesz másokat azzal, hogy előtte állsz a sorban. Láncreakció ez.
2021. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Az amúgy nekem is nagy kedvencem, amikor ott derül ki, hogy nem akciós a kifli vagy a banán és hát ő nem fog 15-150 forinttal többet fizetni és vissza viszi... :D
2021. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a világon legidegesítőbb dolog az, amikor valaki a sorbanállás miatt idegeskedik.


Nem elég, hogy fél óráig áll az ember a sorban, biztos, hogy akad majd egy hangosan elégedetlenkedő, aki toporzékol, sóhajtozik, rosszab esetben anyázik, hisztizik mert nyilván az ő ideje mindenkinél is fontosabb. Tolja neked a kocsit, áll a nyakadba. Még te is a szalag végén vagy, de ő már a hónod alatt pakolja a cuccot.


Best of amikor sietnek, toporzékolnak, majd amikor oda érnek, jut eszükbe, hogy a telföl kimaradt és vissza mennek beszerző körútra, mindenki más meg hagy várjon.


Sajnos a türelem az, ami hiányzik az emberekből.

2021. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

nem érdekelnek ilyen semmiségek.

munka után szoktam közértbe menni,így már teljesen le vok nyugodva addigra és nem a soron agyalok,hanem hogy a megvásárolt dolgokból milyen finomságot fogok készíteni.

eleve nem érdekelnek ilyen semmi problémák.

a probléma ott kezdődik,hogy kiderül,hogy halálos beteg a családtagod.

hogy megcsalt a feleséged és lelépett a gyerekeddel.

hogy elveszítetted a munkádat stb.

egy sorban állás nem probléma.

2021. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sorba állás nem idegesít. Ez van. Utánam is áll valaki, ahogy előttem is. A tajparaszt emberek viszont annál inkább. Mikor havi bevásárlást végző emberke elém vág, nálam megbvan 2 cucc. De még ilyenkor se szólok, csak magamban küldöm el oda ahonnan jött...
2021. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!