Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyobb gyerekes anyukák...

A nagyobb gyerekes anyukák miért hivatkoznak a terhességre ha a túlsúlyukról van szó? Miért nem vallják be, hogy lusták és szeretnek zabálni?

Figyelt kérdés
Egy 3-4 éves gyerek mellett lehet sportolni!

2021. márc. 9. 17:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
84%

"Az ő élethazugságukat miért kellene nekem leépítenem?"


Nem tudjuk, te rugózol ezen. Ki nem fossa le magasról, ha valaki más hülye? Miért érdekel ez téged? Az szar lehet, ha nincs egy értelmes társaságod, de eléggé eltúlzott reakció ez. Akkor kéne elfelejtened, amikor hátat fordítasz nekik, nem még ezen idegesíteni magad külön.

2021. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
94%

Birom mikor a “barati társaságba” olyan emberek tartoznak, akiket nektek fetetlenul szembesiteni kell. Van ket jo baratnom is, mindketten szedtek fel sulyt, el is mondjak, hogy nekik nincs ra idejuk, energiajuk a gyerek miatt hogy leadjak.

Es mit csinalok en a tortenetben? Semmit. Tudjak, hogy sulyt szedtek fel, de nem zavarja oket annyira, hogy leadjak. Nekem miert is kene belepofaznom akkor? Nem a Monika show-ban vagyunk.

Szepen bologatok, es annyit mondok, ertem. Mert ha neki ez nem megy, akkor nem megy az en unszolasomra sem, sot, csak elfordul tolem, mert nem ertem meg őt. De mivel en szeretem oket, nem bacakodok feleslegesen. Ha lesz energiajuk, ugyis maguktol lesz, vagy a ferjuktol, esetleg egy influencertol. Nekem nem az a szerepem, hogy fogyasra birjak akarkit is. Meg a gyereknevelesbe is jobban bele lehet szolni, mint egy nő sulyaba.

2021. márc. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
94%
Hosszan dumálsz a semmiről. Ki lehet lépni a kellemetlen beszélgetésből felnőtt módjára. Megmondod nekik hogy nem akarsz beszélgetni a túlsúlyról, ennyi! És ne libbengess a férjeik mellé mert ritka gusztustalan.
2021. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

22, szerinted engem megmozgat az igénytelenségük? Miért hoznék én szóba ilyesmit? És itt baromira nem arról van szó, hogy beismerik, hogy nekik ez nem fontos és kész, csak ahhoz tudni kellene értelmezni 3 sort :D


23, te sem tudsz értelmezni. Nem fogok mindent 5x leírni azért, mert anyukátok nem vitt titeket gyógypedagógiai fejlesztésre.

2021. márc. 10. 17:34
 25/62 anonim ***** válasza:
Igen, természetes rajtad kívül mindenki gyógypedagógiára szorul. XD
2021. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Újabb bizonyíték arra, hogy funkcionális analfabétizmus igen gyakori :D
2021. márc. 10. 20:01
 27/62 anonim ***** válasza:
Szóval kedves kérdező, megalázva érzed magad, mert az anyukák (akiket valószínűleg nem a politika fog lázba hozni) hazudnak neked? Senki nem kérte tőled, hogy asszisztálj hozzá. Szerintem inkább az van, hogy egy görbetükröt mutatnak neked, és igazából most sajátmagad bírálod el. Ha neked szülés után sikerült visszanyerni a bomba alakod, akkor nem kell más előtt ezzel pofátlanul villogni, mert egyszer ezért valaki fel fog pofozni. Mindjárt te mondod meg azt is, hogyha nincs 9 szobás palotája valakinek, meg tökéletes mentális egészsége, akkor ne is vállaljon gyereket, igaz? Hiába állsz az apukák mellé, k*rvára lesz*rnak téged, mert nem te vagy a feleségük, akit szeretnek, és nem a beképzeltségért vettek el. Innen is látszik, hogy a te saját családotban gondok vannak, ha neked erre van szükséged. A topmodell alak nem minden, cseppnyi ész is kellene hozzá, mondjuk ahhoz, hogy megmond, ha valami téged nem érdekel, és tovább állni, a gyerekkel foglalkozni.
2021. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az országban az emberek nagyon nagy része el van hízva.

Mindenki mind rá valami indokot de a 90%uk azért kövér mert lusta, akinek meg tényleg betegsége van az általában próbál tenni az egészsége érdekében. (én mindig csak olyanoktól hallom, az “indokokat” akik 0-24ben csak zabálnak és még a szomszédba is kocsival mennek, azok az ismerőseim akik meg valamilyen betegségben szenvednek odafigyelnek az étkezésre és/vagyorvosi segítséget kérnek)


Nem azt mondom amúgy, hogy minden nőnek 40 kgnak kell lennie, valamint a férfiakra is vonatkozik, hogy igényesebbnek kéne lenniük a saját testükkel kapcsolatban (nem együtt növeszteni a kismamával a pocakot a terhesség alatt).

2021. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztalom. Tetszik vagy nem tetszik, az apukák bizony a csinos, sportos nőkön legeltetik a szemüket. Nem ártana a tehénkéknek arra is figyelni, hogy van egy párjuk, akit illene a minimális igényességgel megtisztelni. Ha rengene rajtam a háj (a saját hibámból), én konkrétan elszégyellném magam. Mert ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem tartom tiszteletben a páromat és szándékosan rossz példát mutatok a gyerekemnek. Nekem ezek nem nők, csak zabáló disznók, úgy is kell bánni velük.
2021. márc. 25. 17:39
 30/62 anonim ***** válasza:

De jó lenne ha lehetne pontozni a kérdezőket.

Mit foglalkozol idegen emberek testével és életével? Neked még tehénke se jut, az a bajod. Mert hogy (senkinek se kellő) férfi vagy, az nem kétséges.

2021. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!