Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyobb gyerekes anyukák...

A nagyobb gyerekes anyukák miért hivatkoznak a terhességre ha a túlsúlyukról van szó? Miért nem vallják be, hogy lusták és szeretnek zabálni?

Figyelt kérdés
Egy 3-4 éves gyerek mellett lehet sportolni!

2021. márc. 9. 17:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, anyuka. Simán belefér a sport, pedig pici gyerekem van. Ja egyébként mellé még egy másoddiploma is. Innen kamu, amikor valaki azzal érvel, hogy nincs ideje. Zabálni meg lustulni van idő?
2021. márc. 25. 17:56
 32/62 anonim ***** válasza:
29. Te ezt gondolod, más meg magasról sz*rik rá. Az ő élete. Tényleg nem értem, ezen hogyan lehet fennakadni. A csajok meg a sportos pasikon legeltetik a szemüket, de sokak férje pont ugyanúgy lesz*rja az egészséget. SZÁNDÉKOSAN rossz példát egy anya így azért nem tud mutatni, mert nem is tudatosul benne ez a dolog. Szerinted ami nem jut el a tudatáig, azt hogyan fogja fel? Na lássam csak, bánj velük úgy, mint egy disznó, aztán ne csodálkozz, hogy senki nem akar többet veled barátkozni. Mondjuk ahhoz se volt merszed, hogy ezt mind megmond az anyukáknak, mert ha ez így lenne, már rég senki nem zaklatna a hülyeségével, annyira modortalan és beképzelt vagy. Remélem, a gyerekedet nem ilyennek fogod nevelni.
2021. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

Aha. Minden megnyilvánulásod tipikus nőgyűlölő férfié. A 14-es hozzászólásodban meg véletlen ezzel a nickeddel védted be magad, nem kamu válaszolóként.

Áruld már el mit foglalkozol idegenek testével és életével.

2021. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
31. Másoddiploma 😂. Aztán mire mész vele? Ajajaj, hát igen... Ilyen amikor valakinek lehet 100 felett az IQja, de egy cseppnyi jómodor sincs benne. Menj, köpd szembe azokat a "disznókat", hátha valamelyiknek van annyi esze, hogy fellökjön téged.
2021. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Miért lennék nőgyűlölő? Egyrészt én is nő vagyok, másrészt a hájadék, önmaga hibáival szembenézni képtelen férfiakat éppen ugyanennyire lenézem. De tapasztalataim szerint egy túlsúlyos férfi senkit nem akar meggyőzni arról, hogy mindenki tehet a zsírjáról, csak ő nem. Lehet hogy csak én futok össze ilyen egyenes férfiakkal, de nekem sokkal szimpatikusabb az, amikor vagy nem untatsz senkit a hülye hazugságaiddal és egyszerűen nem hozod szóba a súlyodat vagy ha mégis, azt önkritikával teszed. Persze ez gyerekszoba kérdése.


34, teljesen mindegy, hogy mit gondolsz. Írásképed alapján neked nincsenek másoddiploma problémáid, megnyugodhatsz :D Nagyon butuska vagy sajnos. Röfögj arrébb :DDD

2021. márc. 25. 18:44
 36/62 anonim ***** válasza:
De ismerős ez a butuskázó, mindent agyonszmájlizó provokátor...
2021. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:
Én viszont nem emlékszem rád, mondjuk nem is nyújtasz maradandó intellektuális élményt nyújtó teljesítményt. Ne viselkedj nevetségesen és akkor majd nem teszek szmájlikat :D Addig is hadd nevesselek ki, tettél érte XDXDXD Röfiiiii!
2021. márc. 25. 19:39
 38/62 anonim ***** válasza:
Nagyon atmentel gusztustalanba kerdezo. A sajat allitolagos baratnoidrol beszelsz. Jezusom. Kibas*ott pszichopata vagy.
2021. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
35. Ugyan nincsenek ilyen problémáim, de legalább olyan emberek vesznek engem körbe, akik szeretnek, és engem nem érdekel, hogy 50 vagy 70 kg, én ugyanúgy megölelem őket szeretetből, ellentétben veled. Kíváncsi vagyok, hogy a múltban neked voltak problémáid a túlsúllyal, vagy egy ilyen személlyel kell együtt élned. Hihetetlen, hogy rá vagy akadva erre a hazugság dologra, ha hazudnak is valakinek, az saját maguk, innentől kezdve semmi közöd nincs hozzá. Hiába vergődsz amiatt, hogy téged aztán senki nem tud becsapni, nyilvánvaló, hogy nem csak az anyukákat, de még a kutyáikat sem érdekli a problémád. Ez sokkal mélyebbről jön belőled, amihez javaslok egy szakembert, mert durva, amit itt produkálsz.
2021. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Félreértesz valamit 38-as, én nem a barátnőimről beszéltem, hanem a játszótéren sivalkodó szafaládénőkről. A barátnőim mind talpraesett, képzett, igényes nők. Egy olyan nincsen köztük, aki a gyerek után elhagyta volna magát, mert ilyen mentalitással alapból az életben nem mentek volna semmire. Ez nem a testsúlyról szól, hanem hogy mit gondolsz magadról, a párodról, hogy mi az értékrended és milyen értékrendet (egészség pl.) szeretnél átadni a gyerekednek. A többi kamu.
2021. márc. 25. 20:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!