Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyobb gyerekes anyukák...

A nagyobb gyerekes anyukák miért hivatkoznak a terhességre ha a túlsúlyukról van szó? Miért nem vallják be, hogy lusták és szeretnek zabálni?

Figyelt kérdés
Egy 3-4 éves gyerek mellett lehet sportolni!

2021. márc. 9. 17:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
39, a szülés után rajtam is volt túlsúly. Ez egy természetes reakció testileg, hiszen ahhoz, hogy szoptatni tudj, kell egy kis tartalék. De ez közel sem 15-20 kiló. A férjem orvos, szóval biztosan nutellával etetett volna szülés után, ha egészséges lenne undorítóan elhízni a gyerek érdekében. Aki minimális (!) energiát beletesz abba, hogy akár egy Google-kereséssel vagy egy dietetikussal 15 percet beszélve, hogy hogyan kell étkezni, mik a hízás normál határai, az már képbe kerül. Innentől csakis elhatározás kérdése, hogy akarja-e tartani ezt vagy sem. Szerintem amikor valaki egy anonim fórumon próbál diagnosztizálni valakit úgy, hogy koherensen fogalmazni sem tud és nagyjából egy lakótelepi műkörömépítő érezét kelti, felesleges még inkább megalázni magát olyan fogalmakkal, amiket nagyjából a Kiskegyedben olvashatott, de nem fog fel. Mielőtt bohóc módjára hisztiugrálásba kezdesz, nézz tükörbe és sírj. Addig én nevetek rajtad egy jót :D Köszi!
2021. márc. 25. 20:06
 42/62 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt az eszetlen, elvakult gyűlöletet és fröcsögést idegen nők, anyák felé, ki veszi be hogy egy anyuka írja és nem egy nőket lenéző és utáló incel férfi?
2021. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Abszolút nem érdekel, hogy mit inszinuálsz ide. Ha egy férfi lennék, akkor lehetne a szemembe hazudni egy olyan témában, amit nem én kezdeményeztem és alapvetően az ember nem egy félidegennel beszél meg? Mondd, ismered te a logika szó jelentését?


Egyébként normálisan kinéző anyukák tömegével láthatók, ma voltam sétálni a Margitszigeten, rengeteg csinos anyuka volt kisgyerekkel. Abszolút nem nagy dolog és hogy is lenne az, amikor alapvetően egy elfogadható állapothoz nem kell más, csak minimális kitartás. Vagy ha valaki olyan emberi szinten van, hogy ennyire sem képes önmagáért, a gyerekéért, akkor nem kell mást beetetni azzal, hogy neki mi miért nem megy. Ki lehet menni egy szép tavaszi napon a Margitszigetre vagy a Városligetbe és meg lehet nézni ezeket a Nőket. Mert nekem egy Nő ilyen: odafigyel magára és tisztában van a felelősségével.


Egyébiránt tegnap futottam a Margitszigeten, milyen érdekes, család és tanulás mellett is belefért, de úgy látszik egyeseknek ez olyan elképzelhetetlen csoda, hogy rögtön "férfit" kiáltanak. Tudod a társadalom értelmesebb felének ez nem csoda és nem olyasmi, amit kitesz az ablakba, egyszerűen a normál gyakorlat. Csak ehhez ki kellene vakarózni a lakótelepi látásmódból :)

2021. márc. 25. 20:23
 44/62 anonim ***** válasza:

Egyértelműen férfi provokátor vagy. Mi nők nem osztályozzuk egymást és írunk ilyen nyomi szövegeket más nőkről mint te. Bocs, Nőkről, nagybetűvel (*facepalm*)

Te "másoddiplomás" csodanő(?)...

2021. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
41. Nem is tudom, hogy kettőnk közül kinek van nagyobb problémája a mentális egészségével. Tudod, aki gúnyból nevet, az nem nevet őszintén. Nevess, hiszen az élet így lesz szép, de amikor őszintén fogsz sírni azért, mert elcseszted az egész életed, mert nincs egy darab ember a Földön, aki őszintén szeret, akire bármikor számíthatsz, aki egyáltalán elvisel téged, jussanak eszedbe a szavaim. Én soha nem aláztam meg magam, hiszen elfogadom magam úgy, ahogy vagyok. Ha esetleg ostoba is, én senkinek nem akarok megfelelni, ezáltal nem húznak össze az ebből fakadó görcsök sem, nem mint téged. Én képes vagyok egyenes gerinccel végig menni az utcán, míg te csak a szádon köpködöd ki a mérget.
2021. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
43. Az a baj, hogy az egész életed egy nagy hazugság. Amíg egy anyuka esetleg csak a súlyával küzd, addig te már rég megrohadtál legbelül.
2021. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
43. Fogadd el, hogy egy nő se akar pont neked tetszeni, megfelelni.
2021. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

" A barátnőim mind talpraesett, képzett, igényes nők."


OK.

2021. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
"Ez nem a testsúlyról szól, de azért nincs a baráti körömben egy túlsúlyos ember sem, mert ha elhízott, biztos, hogy emberileg is nulla."
2021. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Komolyan, nagyon vicces hogy a sok mániákus hazudozó zsírszörny hogy fel van háborodva. Ha a testmozgásba tennétek ennyi energiát, nem néznétek ki úgy, mint a telefosott búvárruha és nem kellene hazudozni arról, hogy miért vagytok visszataszítóak :D Egyszerű :DDD
2021. márc. 25. 21:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!