Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyobb gyerekes anyukák...

A nagyobb gyerekes anyukák miért hivatkoznak a terhességre ha a túlsúlyukról van szó? Miért nem vallják be, hogy lusták és szeretnek zabálni?

Figyelt kérdés
Egy 3-4 éves gyerek mellett lehet sportolni!

2021. márc. 9. 17:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

50

Még mindig 55 kiló vagyok, és még mindig védem a dagikat. :)

Te emberileg nulla vagy sajnos, 50, meg 80 kilósan is.

2021. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:

44, tudod van a nő és a Nő. Próbáltam írásképileg is jelezni, de úgy tűnik, egy moszatnak akartam bemutatni Zarathustrát. Egyébként az általad említett szabály nem létezik. Gyakorlatilag nincs olyan általánosítás, ami társadalmilag mindenkire kivetíthető. "Mi nők." Édes, nem a Story magazinból kell érvrendszert építeni, mert így jársz. Vagy ha ilyesmi jár a fejedben, gyanítom inkább férfi lehetsz, mert minden nő tudja, hogy nincs olyan általános érvényű szabály, hogy mi nők. Érvelési hibádat illusztráltam, de gondolom a szolis egyetemen ilyesmivel nem fáradtak.


Hiába ismételgetitek ugyanazt az ostobaságot, van sok igényes kismama, ők biztosan nem csüngenek rá ismerősökre, hogy a súlyukról meg az elszúrt életükről beszéljenek. Itt hagylak titeket, borogassátok egymás lelkét, hogy TÉNYLEG nem ti tehettek sem a testetekről, sem a gyenge intellektuális vértezetetekről, semmiről. Én inkább tanulok, nemsokára vizsgázom, reggel pedig vár a Margitszigeten a napfelkelte a kedvenc futócipőben. Bevallom: ezekről ÉN TEHETEK :P Jó étvágyat a vacsihoz röfik!

2021. márc. 25. 21:13
 53/62 A kérdező kommentje:

51, közhelygyűjtemény helyett tankönyveket kellett volna forgatni, így sajnos nagyon lakótelepi a style :)


Bocs, téged csak most vettelek észre, de nagyon szórakoztató, ahogyan a mindenegybenblogon látott pajtabölcsességekkel próbálsz "érvelni". Plebsz...


Jó étvágyat a vacsidhoz szafaládé!

2021. márc. 25. 21:20
 54/62 anonim ***** válasza:
53. Most már megtudtuk, hogy nem csak a túlsúlyosokat nézed le, hanem a lakótelepieket is. Remélem, legalább egyszer megbotlasz holnap futás közben. 😂
2021. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Látom a családod és a barátaid nem kíváncsiak az okoskodásodra, érvelési hiba. Nagyon nehéz olyanokkal beszélgetni, akik két pont között egy egyenest nem tudnak húzni, de érvelni próbálnak, hiszen a Maúnikka sóban is azt mondták. Igazi proletár megoldás, hiszen olyasmit állítasz amiről fogalmad sem lehet és erre építesz egy érvrendszert vagy annak valami bohócváltozatát. Kitalálhatom? Miskolci panel, zsírtest, sárgára festett haj, avonos tusfürdő és estin szerzett érettségi? Ne válaszolj, azt hiszem így is sokat segítettem neked, érdemeid ellenére :D Proliiii!
2021. márc. 25. 21:23
 56/62 anonim ***** válasza:

#51 21.11 ezt nem hiszem el, én is 55 kiló vagyok és pont most készültem megírni ennek a kamus provokátor pasinak 😂😂😂

Na akkor most együtt küldjük ezt neki:

rööööffffff 🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐽🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷🐷

2021. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Azt hiszi már, hogyha ismeri a mindenegybenblog nevét, rögtön kitűnik az intelligenciájával. Remélem, azért a gyerekkel is foglalkozol a sok okoskodás mellett.
2021. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Áhhhh, bejött a proli is a butuska, dagadt, lakótelep stb mellé, most már teljesen egyértelmű hogy tényleg az provokál aki mindig.
2021. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
56. Neked se volt eddig egy normális érvelésed sem, úgyhogy nem tudom, mire kéne büszkének lenned. Mondom, én nem akarok megfelelni senkinek, a te gerincet viszont ketté fog törni egy szép napon, ha így folytatod. Na tessék, erre most pont annyira voltál kíváncsi, mint a te dumádra a túlsúlyos nők.
2021. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
59. Linkelj már be pár kérdést még tőle, hadd nevessek azokon is egy jót. 😂
2021. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!