Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják életképtelennek...

Miért mondják életképtelennek olyanokat akik szülökkel élnek mert nem telik lakásra?

Figyelt kérdés

Nettó 210 ezret keresek vidéken irodában. Csak kajamat meg letfontosságu dolgaimat fizetem(internet,telefonszamla,borotva stb)

Se rezsi se lakbert nem kernek szülök,igyse nagyon tudok 140-150 nel tobbet eltenni. Egy panellyuk is 20 millio már,évtizedekig gyüjteni csak arra



2021. márc. 15. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkaptam már ezt távoli rokontól akivel sosem találkoztam még, aztán egy temetésen ismertük meg egymást, semmit nem tudott rólam de a szemembe mondta, hogy jaaa ő azt hitte életképtelen vagyok, azért lakok itthon és nem is gondolta, hogy a fizetés kevés. Tavaly nettó 150-et kaptam irodai munkáért. Le akartam lépni,hogy haladjak, erre bejött a covid és örültem, hogy megmaradt ez a munka is. Az ismerőseimet sorban küldték el a tönkrement cégektől... Januártól 180 ezret kapok. Ennyiből sem haladok sehova. Ha véget érne ez a borzalmas időszak, az első dolgom lenne jobb munkát keresni több fizetésért és külön költözni. Az a baj sokan azt látják, hogy ez életképtelenség, közben meg eszükbe nem jut, hogyha 100 ezer forint körül van egy albérlet, plusz rezsi, kaja stb akkor hónap végén vagy nyomorogsz vagy ha van egy váratlan kiadásod, nem tudod kifizetni. Elhiszem, hogy kívülállónak nagyon vicces ez a helyzet, de engem nagyon rosszul érint. Én sem a szüleimmel tervezem leélni az életem...

26N

2021. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mások hülyeségeinek kellene megfelelned, - vélhetően ismered a határaidat és csak azért, hogy másoknak "megfelelhess", baromság felesleges költségekbe verned magad. Akinek ez nem tetszik, elfordul és más felé néz, - addig legalább is ez a lehetőség adott számára, ameddig nem ő teremti elő a külön élés lehetőségére neked az anyagi forrásokat.
2021. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok, otthon lakom és az összes fizumat félre tettem az elmúlt 5 évben.

Hála ennek meglett az önerő a saját lakásomhoz. Pont ennyi haszna volt a mama hotelnek, el is verhettem volna a fizetésem-na az ilyenek az életképtelenek.

Illetve mehettem volna egy putri albérlerbe de , akkor meg 40 évesen se lenne saját otthonom.

2021. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!