Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 év alattiaknak honnan van...

25 év alattiaknak honnan van annyi pénzük, hogy saját házuk van, illetve gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés

Vajon mit dolgoztak, hogy ilyen fiatalon szinte mindent meg tudtak teremteni?

Én is szeretnék gyereket, de magamat is alig tudom eltartani. :( Igaz még én is 30 alatt vagyok, de sosem lesz saját házam.


2021. márc. 15. 12:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
8%

9


Poker. Nem átlagos, de százával vannak a fiatalok, akik anno a poker boom idején a "semmiből" csináltak milliókat, nem is volt igazán nehéz. Volt a neten stratégia millió, csak tanulni kellett, és csinálni.

2021. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

#1: Tudod hány embernek milyen kevés a fizetése az országban? Mennyien nem tudják eltartani magukat.. Nem mindenki alá tolnak mindent a szülők.

Mit csinál rosszul??

Lebszod a másikat, majd azt ajánlod, hogy pókerezzen. A magadfajtától kiráz a hideg!!!

Igaz, a kevés pénzét is szerencsejátékra fordítsa, hátha teljesen eladósodik.

2021. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyapámnak volt politikai viszonya, ebből kifolyólag sok pénze és tőle örököltem házat illetve annyi pénzt, hogy vehessek egy szép autót.


Ettől nem vagyok több senkitől, az utca sarkon tengődő hajléktalantól sem és ugyanúgy tanulok, dolgozok.


22/F

2021. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
44%

Nekem van egy barátom és a felesége, ők már az érettségi előtt össze jöttek és dolgoztak is. Nagyon durván sokat dolgoztak, srác 2 műszakozott egy gyárban, a lány meg 12 órában kasszázott. 5 év alatt spóroltak annyit, hogy vettek egy falusi házat, felújították, mellé egy 10 éves autót, amivel bejárnak városba. Idén tervezik az esküvőt és a lakodalmat, remélem addig vége lesz ezeknek a korlátozásoknak.

Nekem ők egyfajta példa képek, bár nem irigylem tényleg, hogy kb 5 évig folyamatosan melóztak, nem 30-40 milliós lakásra vágytak a város közepén, de össze hozták és boldogok együtt :) Én is ugyan úgy 23 éves vagyok, egyedül és szinte 0 megtakarítással albérletben. Bár beismerem irígy vagyok azoknak, akiknek a szüleik alá tettek egy lakást, mert úgy könnyebb elindulni, de az az igazán szép, akik anélkül is eltudnak boldogulni az életben. :)

2021. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
barátom és a menyasszonyonya * ,mielőtt beleköt valaki :)
2021. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%
legtöbb 25 alattinak nincs saját háza és nincs gyereke.
2021. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbbje tényleg nem ilyen, bár ezen a fórumon mindenkire igaz. De amúgy: hitelből, örökölte, nyerte, vagy külföldi munkából. Vagy a szülők, nagyszülők támogatják. Saját munkából ennyi évesen szinte kizárt.
2021. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

12


1. Hogy lehet nem megélni? Megmondom én hogy, nem tanult.

2. nem ajánlom, hogy pokerezzen, azt ajánlom találja fel magát.

3. a poker nem szerencsejáték, már annak, aki tudja mit csinál. Minek magyarázol olyanba bele, amiről fogalmad sincs?

2021. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
De tanultam nagyokos. Csak ahol élek nulla a munkalehetőség, így is örülök, hogy van valami. Főleg covid idején. Ha továbbra is sértegetni akarsz, húzz el innen, vagy jelentelek. Az első kommentedtől kezdve ezt csinálod. Unalmas. Ráadásul egy értelmes mondatod sem volt, gondolom nem véletlenül pontoztak le a többiek. Tipikus rosszindulatú ember vagy. Felőlem pókerezz, vagy csinálj amit akarsz, csak innen menj el.
2021. márc. 15. 16:48
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#18: Én csak azt nem értem miért jó neked ismeretlenül ítélkezni. Tudjuk, te a gyakori nagymenője vagy, aki havi nettó 1 milliót keres, infós/jogi/orvosi végzettsége van. 10 évesen már önerőből saját háza és kocsija volt.

A póker pedig szerencsejáték. És nem szabályos neten bárkit is erre a baromságra buzdítani. ;) Kb a sggedbe is feldughatod a pénzed, de egy olyan hányingerkeltő ember vagy, hogy szavakat nem lehet rád találni.


Szerinted a kisebb keresetű emberek közül senki sem tanult? Csak te vagy Magyarország nagyokosa? Mondjad ezeket azoknak az embereknek, akik a koronavírus miatt elveszítették az állásukat, vagy olyan megyében élnek, ahol az átlagkereset 100-150 ezer forint. Kezdjenek ők is pókerezni nem? Fúj de szembe köpnélek!!

De te nem tudod, hogy nem lehet megélni...

2021. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!