Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 év alattiaknak honnan van...

25 év alattiaknak honnan van annyi pénzük, hogy saját házuk van, illetve gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés

Vajon mit dolgoztak, hogy ilyen fiatalon szinte mindent meg tudtak teremteni?

Én is szeretnék gyereket, de magamat is alig tudom eltartani. :( Igaz még én is 30 alatt vagyok, de sosem lesz saját házam.


2021. márc. 15. 12:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#20: Ha neked mindegy és olyan szuper az életed, mit pattogsz itt?

Közel nem vagyok 30 éves, de köszi a tanácsokat!

2021. márc. 15. 16:59
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyébként borzasztó, hogy akármilyen témában írok ki kérdést, mindig megjelenik egy rosszindulatú, direkt kötekedő, másokat lenéző ember, aki annak örül, ha fájdalmat okoz. Ez nem csak erre az emberek témakörre igaz... Nem nagyon tudom megérteni, hogy az ilyen emberek a gép előtt mikor ezeket leírják, akkor ők közben röhögnek, majd ha elküldik a kommentet, akkor élvezkednek és jobb a kedvük? Az ilyen embereknek van családja, vannak barátaik? Azért megnézném ezt a sok idiótát szemtől szemben. Lelkileg valami nem oké az olyanokkal, akik arc és név nélkül egy anonim fórumon sértegetni járnak a kérdések alá... :(
2021. márc. 15. 17:04
 23/29 anonim ***** válasza:
9%

21


A minimálbér 180, hogy keresnek 110-et az emberek? Egy segédmunkás kap a kezébe napi 15ezret, nem muszáj minimálbérért dolgozni ám


Egyébként meg pont nem érdekel, hogy mit hiszel, a számba adott szavakat mondjuk nem szeretem, de lelked rajta, ha neked ez megy csak.


A poker pedig nem szerencsejáték, csak az olyanoknak, akik nem tudják, hogy mit csinálnak. Ha az lenne, akkor nem lennének emberek, akik stabil nyerők több évtizede, + EV-vel. ;)


Tőlem rinyálhattok nyugodtan, nekem nem lesz rosszabb. Lehet nyugodtan GYK-n irigykedni másokra, abból lesz jó élet majd... :))))))

2021. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
#24: Valóban, egy magadfajta sggfejre csak irigykedni lehet... :)))))))
2021. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A póker nem szerencsejáték, vannak rá stratégiák. Ha az lenne, tényleg nem lenne olyan, aki folyamatosan csak behúzza a pénzt. De egyébként a pénzcsinálásnak ez csak az egyik stílusa. Van még rengeteg, amivel lehetne. Voltak olyan lehetőségek az interneten még régebben, hogy youtube oldalt csinálsz, affilate linkek, dropshipping, meg hasonlók. Rengeteg volt, és tényleg csak figyelni kellett volna őket és beszállni. Most is, egy rakat olyan prank youtubeos is van, akik SEMMIHEZ nem értenek az égvilágon, csak hangzatos videókat raknak fel és üvöltöznek sokat, amire az emberek felfigyelnek. Még ilyen teljesítmény nélküli tiktok influencerek is pénzt keresnek. Egy rakat tehetségtelen senki meggazdagodik, szóval, van abban, amit az a flegma srác írt, csak nagyon elítéli a sikertelenséget, és nem gondol bele a másik helyzetébe és abba, hogy a másik is ember.


Én tőzsdézni tanultam meg, amire mindenki azt mondta, lehetetlen és átverés. Úgy tűnik én is a lehetetlent csináltam meg. :) Ha a körülöttem lévőkre hallgatok, akkor én is gyárba dolgoznék, vagy valami szar szakmát tanulnék amiből 5 év múlva lesz pénz, akkor is úgy, hogy bejárok valahova napi 8 órát dolgozni. Szóval, szerintem is, aki igazán akarja, az feltalálja magát, de talán csak más képességekkel vagyunk megáldva, és ügyesebbek vagyunk mi, akik könnyebben szerzik meg a pénzt. Sok sikert.

2021. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Saját ház? Nem vágom mi kéne ahhoz. Munkanélküli vagyok 2 éve, bölcsész diplomám van ráadásul kissé retardált is vagyok ugye... Majd örökölni fogok aputól és anyutól. Ez az utolsó reményem
2021. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én azt bírom, hogy a paraszt szerint 180 a minimálbér. 😂😂😂😂 Hol?? Akinek fogalma sincs az életben zajló dolgokról az minek okoskodik???
2021. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Örökölnek. Ismerőseim egy része szerencsés, támogató családba született, a nagymamák, dédnagymamák budapesti lakásokban, házakban laknak, és ha meghalnak, ők öröklik meg azokat. Így könnyű fiatalon gyereket vállalni, mert nem csak van hova, de bőven lesz jelentkező, ha vigyázni kell az unokára.
2021. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy nem csak a milliomosok vallalnak gyereket. Nezz korul.
2021. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!