Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom a vallást?

Miért utálom a vallást?

Figyelt kérdés
Sosem volt a kedvencem sem a tantárgy, se templomba járni, se semmi. Úgy történt, hogy vallásos gimibe kerültem, imádom, a legjobb hely ahová kerülhettem, de amikor hittan van, vagy énekekre terelődik a szó, vagy csak hallgatnunk kell, egyszerűen felfordul a gyomrom. Nem tudom miért, utálom az énekeket, az egész baromságot. Persze ezt senki sem tudja. Én próbálom megszeretni, de nem megy. Egyszerűen rosszul vagyok ha valaki említi pl a Bibliát. Úgy érzem hamis dolog, de nem tudom miért, ez az érzés mélyről jön, és ellenkezik, pedig én tenni szeretnék ellene, de megy. Miért van ez?
2021. márc. 16. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Te vagy az antikrisztus...vagy csak egyszerűen megszállt a gonosz!
2021. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Iratkozz ki onnan.


A közösség máshol is jó lesz, de cserébe nem szenvedsz az ilyen szarok miatt

2021. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Azért ekkora utálat szerintem nem normális. Én se vagyok nagy vallásos, de azért nem fordul fel a gyomrom a Bibliától
2021. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj kultúrtörténeti érdekességként tekinteni rá. Nem kell vallásosnak lenned, de ezt egy vallásos suliban ne hangoztasd.
2021. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert intelligens ember vagy, azért. És ez nem irónia.
2021. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt hallgasd meg, hátha segít: https://www.youtube.com/watch?v=X6fdecQvNVc
2021. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Engem úgy rúgtak ki vallásos suliból, hogy rajta kaptak miközben Charles Darwintól a fajok eredete c. művet olvastam.


Szerintük ez szentháromságtagadás amely nem állja meg a helyét egy ilyen helyen.

2021. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Egyházi suliban ne hangoztasd, de amúgy neked van igazad. Valószínűleg ennek az egésznek a logikátlansága zavar.

Szerintem a 4-es tanácsa jó, fogd fel kultúrtörténeti érdekességként. Én pl. még megkeresztelve sem vagyok, mégis olvastam a Bibliát. Jó nagy hülyeség, de a tartalmával illik tisztában lenni, még ateistaként is.

2021. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

7

Én is egyházi suliba jártam, szerencsére csak gazdasági okok miatt volt egyházi (több ott a lóvé). Az osztály nagyrésze ateista volt, de még a tanárok is, szóval végig röhögtük a 'kötelező imát' :D

2021. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"...imádom, a legjobb hely ahová kerülhettem..." Ez sok mindent elárul a gimiről.

"...egyszerűen felfordul a gyomrom." Ez pedig sok mindent elárul rólad.

Szerintem, neked kellene megváltoznod (az iskolapszichológus segít).

2021. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!