Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jön el világunkban az...

Mikor jön el világunkban az épelméjű, józanon gondolkodni képes emberek megbecsülésének ideje?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 14:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20

Magyarországon élek, és tanultam.

És mindezekkel együtt ezt tapasztalom.


Most ezek után te is leírhatod a gondolataidat, például azt, hogy ezzel miért nem értesz egyet!

2021. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Én itt a kérdező vagyok, nem a "megmondó".
2021. márc. 16. 16:06
 23/30 anonim ***** válasza:

#22

Nincs véleményed a témában?

Ha nincs, akkor miért jelezted, hogy nem értesz velem egyet?

2021. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Alapvetően mások véleményére, reakciójára vagyok kíváncsi a kérdés kapcsán, nem privát vitát szeretnék folytatni, kérem ezzel kapcsolatban a megértésed.
2021. márc. 16. 16:14
 25/30 anonim ***** válasza:

Értem, ehhez képest a kérdésed meglehetősen irányított.


Szerintem aki épelméjű, józanon gondolkodni képes ember, az ma is könnyedén elérheti azt, hogy megbecsüljék. Persze ehhez nem elég létezni, tenni is kell, ha a szűkebb környezetén kívül is vágyik megbecsülésre.


Ehhez többet hozzátenni nem tudok; ez a véleményem.

2021. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ELég furcsa ez a 19-es és 21-es, és 25-ös.

Főleg ez:

"ma is könnyedén elérheti"

Oké hogy a jelen lehetőségeivel éppen ő elégedett...

De tényleg nem tanult szegény történelmet. Szerintem könyvet se olvasott, csak koelló-féléket.

2021. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26

Szegény énnek mit kellett volna megtanulnia a történelemből, ami átírja a tapasztalatait a jelenben?


Rébuszokban beszélsz te is, a kérdező is, úgy kell kihúzni belőletek a világról alkotott gondolataitokat. :)

2021. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mo.-n? Sohasem.
2021. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
9es vagyok, látom a sértett gödényisták lepontoztak. Amúgy belenéztem a tüntitekbe, iszonyat szánalmas volt, hogy miattatok kellett lezárni a Múzeumkertet. A szakállas szerencsétlen meg hogy fosott...
2021. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Gödény Pista vagy mi, de nem csak az lehet értelmes akit benyomtak az orvosira. Az pedig tény hogy az emberek kicsit később kapcsoltak mindig a történelem során mint kellett volna, és az is tény hogy sokan eléggé elrugaszkodnak a valóságtól és a gyakorlatiasságtól.
2021. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!