Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek az öregedéstől?

Csak én félek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
17 vagyok és nem tudom elképzelni a suli befejeztével mi lesz velem, a sok buli, lógás a haverokkal minden megváltozik és ezeket az éveket soha nem élhetjük újra. Ezen gondolkozom egy jó ideje, és tartok tőle hogy hirtelen elillannak majd az évek és ott találom magam, hogy jön a saját lábamra állás, család. Félek ettől és rossz erre gondolni. Valaki járt hasonló cipőben?

2021. márc. 16. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen
2021. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ilyeneket az idősebb emberek is csinálnak. 25-50 éves korosztály is bulizik, lóg a munkahelyéről. Ez attól függ mennyire veszed komolyan az életet és milyen a hozzáállásod a dolgokhoz.
2021. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg azt hittem valami negyvenes tette fel a kérdést, erre olvasom, hogy 17...
2021. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem öregedés.


Lesznek más, jobb tapasztalatok. Nekem is hiányoznak a fiatal éveim, de a mostani helyzetem százszor jobb.

2021. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is
2021. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a kapunyitasi panik szerintem 😀 Basszus ezt a media okozza, az tuti. En mit nem adnek ha 17 eves lehetnek megint!

Amugy rengetegszer felnek az oregedestol, de 17 evesen ez full nem indokolt. Meg barmennyit bulizhatsz, lazulhatsz, hidd el. Tudom konnyu mondani de egyszeruen csak elj a jelenben!

2021. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden életszakasznak vannak jó és rossz oldalai

Idősebb korosztály vagyok ha valamít sajnálok az hogy nem mindig éltem így.

Nem lehet ezzel az ésszel újra kezdeni(de jó lenne még egyszer 17lenni)

Félek a tehetetlenség től a kiszolgáltatottságtól

De míg jól bírom magam ês dolgozni tudok minden rendben van!

Az élet tud szép is lenni!

2022. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!