Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy félek az...

Az normális hogy félek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
Ráncok, de utálom őket.

2018. nov. 7. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy most?
2018. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Metionin ***** válasza:
95%
Szerintem normális.
2018. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
26
2018. nov. 7. 16:02
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Lesz ez meg rosszabb is :((

Amugy elvileg nem normalis, de a media generalja ezt ilyen mertekben. :( Szoval kb mar mindenkire kihat.

2018. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Én 27 voltam, mikor 40-50 évet öregedtem egyik napról a másikra. Ennek már 28 éve volt, de már fiatalodom! Nem csak a ráncokon múlik az öregedés, vele együtt a fájdalmakat is kénytelen elviselni az ember!
2018. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Amíg nincs fájdalom, addig semmi baj! Ráncos arc is lehet szzép és kívánatos!
2018. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
94%

Pedig a félelem az gátolja az embert a céljai elérésében.

Ha félelem van akkor nem is vagy szabad, mert pont hogy korlátozz téged az öregedés. Bezzeg én aki örömmel várja az öregedést nekem nincs mi félteni valóm így. Nekem könnyebb, sajnos neked nehezebb.

2018. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Pombe ***** válasza:

Hm... hogy itt miért van az evolúció keresőszóként megjelölve? :) - rejtély...


De ha már idekeveredtem...


***


Hááát, ha normálisnak tartod a meghalástól való félelmet, akkor nehéz lenne olyan valakit elképzelni, aki viszont rá se bagózik a saját öregedésére... gondolom én.


Bár én igazán más miatt félek. Minden filmben azt látom, hogy aki öregen hal meg, az pont ugyanolyan öregen, ráncosan is kerül a mennyországba, sőt, így is kísért, ha megreked időlegesen a két világ között.


Hát én hullára nem szeretnék örökkön örökké ráncosan létezni, csak azért hogy az unokám jól érezze magát mellettem, mert így szokott meg és így szeret. Én csajozni akarok ott fenn, bármennyire is fogja ez az unokámat megbotránkoztatni.


A legjobb lesz, ha már most időben (ránctalanul) elgondolkodom azon, hogy miképpen érhet olyan végzetes baleset, amiről én nem tehetek majd... :(

2018. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a nagymama is megbotránkozna, hogy ott te csajozol.

De taták is randizhatnak nyanyákkal. Egy kísértet amúgy sem hiszem, hogy képes a szexre, mert annak ott nincs semmi funkciója.

2018. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Pombe ***** válasza:

"Egy kísértet amúgy sem hiszem, hogy képes a szexre, mert annak ott nincs semmi funkciója."


Na, de nyilván fel fognak izgatni a női idomok... főleg, ha átmehetek majd a falon..., és akkor ott csak égek a nagy izgalomban, és nincs ami hűtsön?... ööö... Még a kezemmel is hiába legyezgetném a felhevült arcomat?...


Borzalmas! Ez lenne a remek túlvilág???


Na nem! Akkor inkább tényleg megöregszem... lesz ami lesz... :(

2018. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!