Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én félek az öregedéstől?

Csak én félek az öregedéstől?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva már 18 éves leszek,de olyan durva ez az egész hogy msot voltam fiatal mostt meg már felnőtt leszek,nem lesz szabadiőm csak a munka lesz ,nem leszek már fiatal ,lassan családalapítás meg miegymás :/ csak én nem szeretem az idő múlását?


17/f


2018. szept. 2. 18:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen,csak te. Senki más.
2018. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kettőnk közül nyilván..
2018. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát most születtél vazze,mit szóljon egy 50-60-70 éves ember?Örülj a gyerekkornak,ami még vagy 10 évig eltart.

:)

2018. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem, szívem... nem leszel felnőtt. És 30-40-50 évesen röhögni fogsz a bunkó és elfogadhatatlan kijelentéseden. Mellesleg ne akarj ilyen buta kisfiú maradni, mert ez nagyon gáz. Komolyan. Elhiszem, hogy a mai veled egykorú kislányok a hozzád hasonló nyomikat szeretik, de ha megjön az eszed, rádöbbensz, mennyivel jobb férfinek lenni.


A munkád és a szabadidőd pedig tőled függ. Bár amilyen a hozzáállásod tényleg szívni fogsz.

2018. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Milyen 10 évig tart? Vagyis 28 éves koráig gyerek?? Xd

Amúgy kérdező lehet hogy már nem vagy gyerek de fiatal vagy és leszel is jó ideig A huszas éveidet azzal töltöd amivel akarod. A családalapítással ráérsz 30 éves kortól is.

2018. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mindenki fél az öregedéstől de nem tudunk ellene tenni semmit se.
2018. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5#

gondolom te 27 vagy és rosszul esett :)))

2018. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

21 vagyok de rég nem érzem magam gyereknek. Vagy Akkor szerinted még 28 éves koromig gyerek vagyok vagy mi?

2018. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze fizikailag,meg hivatalosan nem vagy gyerek,de rengeteg élettapasztalat kell,hogy "felnőjön" egy ember.

Valahogy így értettem a Kérdezőnél a választ,amikor írja egy 17 éves (jó legyen fiatal),hogy olyan durva hogy felnőtt lesz,meg családalapítás,stb.

:)

2018. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy alakítod az életed. Ha tanultál és lesz egy jó végzettséged, nem feltétlen kell diploma lehet az egy szuper szakma is csak legyél benne jó. Onnantól nem fogod visszasírni az iskolát. Én fénykoromat élem és várom hogy még öregebb legyek mert akkorra még több fizetésem lesz még jobb anyagi helyzetem. Azt veszek meg magamnak amit akarok, azt csinálok amit akarok úgy élek ahogy akarok arany élet, soha nem mennék vissza az iskolába.

Lassan "családalapítás"??? Hát nehogy már ennyire ráparázz, én 23 éves vagyok én azt még olyan 10 év múlva tervezem, minek kössem le magamat most egy kölyökkel? Kiélvezem az életem, a szabadságom bőven ráérek még egy gyerekre.

2018. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!