Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert gond, ha sokszor iszom?

Miert gond, ha sokszor iszom?

Figyelt kérdés
Már több, mint 20 éve iszok majdnem minden nap! Ez az életem, szeretek inni, de nem erzem magam alkoholistának. Sőt, úgy erzem, hogy minden a legnagyobb rendben van. Rendes, dolgozó ember vagyok. Nem ártok senkinek. Az emberek szeretnek. Akkor mégis mért baj, ha iszom.

#alkohol #alkoholista #nemprobléma #alkoholszeretet #szeszivás #egrecéroztatófeleség
2021. márc. 18. 01:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
KI mondta hogy baj ????
2021. márc. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ez a közvélekedés
2021. márc. 18. 01:29
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
Kit erdekel ki mit mond ? Ez a Te magan ugyed ..ha reszegen nem maszkalsz az utcan es nem a rendor visz el akkor nem mindegy otthon mit csinalsz ??
2021. márc. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
74%
Amíg mértékkel teszed, nem baj. Csak nem mindegy, hogy mit iszol, és milyen minőségben. Van egy ismerősöm, akinek a mamája minden nap megivott egy pohár sört. 108 éves korában halt meg.
2021. márc. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha más is észrevette az annyit jelent, hogy alkohol problémáid vannak. Ha téged nem zavar a mindennapjaidban, akkor ok. De ha már szólnak neked emiatt, akkor baj van.
2021. márc. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen, ahogy előttem is írták: nem mindegy az alkohol típusa, és annak mértéke. Ami még az egészségmegőrzés kategóriába sorolható, az a napi fél liter sör VAGY 2dl száraz vörösbor.

Van egy ismerősöm, akivel sosem tudtam még úgy találkozni, hogy annak a vége ne az lett volna, hogy pár royal, meg sör után berúgott, és függöny...

A szomorú, hogy ez nem csak akkor történt meg, hanem kb minden páros napon, amikor nem dolgozik.

2021. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
A feleséged is meghallgatnám erről, mert valamiért minden alkoholista meg van győződve róla, hogy ő a légynek sem árt.
2021. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Az én volt párom sem ivott. Ah, hol! Amikor szóba hoztam az elvonót akkorát kaptam, hogy a fal adta a másikat. Ő, művész ember- szokta volt mondani. Neki a pórnép ne szóljon bele...Aztán, mostanság állítólag az utcán fetreng. Sajnálom. Az alkoholizmus betegség!!!! Aki belezuhan legalább párt ne keressen. KÉREM!
2021. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Az a legjobb mikor egésznap / este iszik ezért ő alszik 26 órát egy nap... De te takaríts, főzz, moss , ganalyoz ki mindenhol. Ő meg döglik... Ha meg ébren van és megbeszéltek valamit akkor elfelejti aztán te vagy a szar szemét h " háaa ilyet nem mondtál... Nem mondtad... Mikor?? Aaazz nem volt olyan..."


Szóval mindenki hulye rajta kívül

2021. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Még egy 10 évig csinálod aztán majd rájössz, hogy mi a gond ezzel.

Egyébként én is úgy szoktam érezni, hogy minden a legnagyobb rendben van. A második feles után.. Te mennyinél jutsz el idáig?

Azt tudod ugye, hogy ez idővel növekedni fog?

2021. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!