Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsém+felesége+4 éves gyerekük...

Öcsém+felesége+4 éves gyerekük Bp-ről autóval 1 órára laknak házban,a kapcsolatunk jó,hétvégente találkozunk.Sokszor céloznak rá,h nálunk(Férjem+én)akarnak aludni.Velünk van a gond,h nincs ehhez kedvünk?Nem akarjuk megbántani őket,de 50nm-en lakunk

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 09:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nincs veletek gond, de nem lenne tisztább a következő célozgatáskor nyíltan megmondani, hogy tök jó lenne ha nálatok aludnának, de sajnos nem fértek el annyian?
2021. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
99%
Szia!Szerintem nem gáz hogy 50 nm-en nem akartok 5-en osztozni.Én se örülnék neki annyira hogy őszinte legyek.Max egyszer esetleg belemennék de utána soha többet.Nálunk is párom anyja,testvére és párja és a gyerek eltöltött 1 hetet mert messze laknak és megakartuk őket hívni de 70 nm-en néha zavaró volt hogy ott vannak.Nem rosszból mondom mert én kedvelem őket de jóból is megárt a sok
2021. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, semmi baj nincs veletek. Én megmondom őszintén, ha nem 50nm-en laknék, akkor sem akarnám, hogy nálunk aludjanak, és ezt meg is mondanám nekik. Felnőttek, már elmúlt az ott alvásos-korszak ideje, úgy vélem.

Ha hétvégente találkoztok, akkor egyébként is minek? Számomra kicsit érthetetlen ez az egész, azt még megérteném, ha nyaralni akarnának veletek, de ezt...?

2021. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%
Nem kéne hétvégére főzni akkor otthon nekik, mert nálatok ennének. Van egy rokon család, akik minden ünnepen vándorútra kelnek, és végigjárják a rokonságot, mindenütt van ünnepi kaja, sütemény, így teljesen megússzák az otthoni készülést. Estére érnek haza, pukkadásig jóllakva.
2021. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
87%

1 órára laknak!


Mégha 4-5 órát kellene utazniuk csak hozzátok, akkor persze, megérteném, de így... jézusom. :D


Egyébként nyugi, mi is 55 m2-en laktunk anno, mégis fogadtunk vendégeket 3-4 napra (általában 2 főt) ;) Nem haltunk bele, de tény, hogy már vártam, hogy elmenjenek, bármennyire is jól éreztük magunkat együtt :D

2021. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, h miért nem akarnak este hazamenni kocsival, azért, mert akkor nem tudnak piálni.

Ha isznak, akkor ott kell aludniuk, hogy ne vezessenek ittasan.

Én azt mondanám, kár , hogy nincs nagyobb lakásunk, házunk, hogy itt is aludjatok, sajnos nem férünk el ennyien.

2021. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
79%
4-es, ez csak szerintem rhadtul szánalmas? :/
2021. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
89%
4-es, ha ez a család nálatok is járt már kajálási céllal, hívjátok fel őket Húsvét előtt és mondjátok meg, hogy holnap érkezünk 11-kor , de sajnos ebéd után mennünk is kell tovább a nagyihoz, vagy a nemtudomkihez. Legyetek már ennyire talpraesettek, hogy megmutatjátok nekik, hogy ezt nem lehet egyoldalúan csinálni!
2021. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
90%

A ti lakásotok, jogotok van úgy dönteni, hogy nem akarjátok hogy ott aludjanak, főleg ebben a járványhelyzetben. Én sem örülnék neki, pedig nekem nagyobb a lakásom. Csak a párom aludjon nálam és kész. 1 órára laknak csak, és így vendégeltetnék meg magukat? Én 2 órányira lakok a fővárostól, de soha nem jutna eszembe ilyen. Vendégség után IC-re pattanok, és go haza.


Főzhetnétek rájuk, szórakoztathatnátok a gyereküket, mikor pihennétek? Szerintem pofátlanság. Egyszer elkezdenék, minden hétvégén ott dekkolnának.

2021. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%

50nm az jó indulattal 1+1 szoba, tehát nappali-étkező(-konyha) és egy háló, fürdő, WC, esetleg kis erkély. Ide hogy képzelik el magukat berakni? Alszanak ők hárman a nappaliban és ti egy kávét se főztök amíg fel nem kelnek, esetleg a hálószobátokból is kiraknának, és közel sem biztos, hogy nem mocorognának hajnalban? Hova teszik a gyereket? Egy 4 éves napi rutinja azért elég más többnyire mint felnőtt embereké. Az biztos hogy nektek nem a pihenésről szólna, de azt is nehezen látom át, hogy nekik hol lenne az.

Egyáltalán nem vagytok tőle bunkók hogy nincs ehhez kedvetek. Nekem is sok minden jó lenne, aztán mégsem így működik...

Egyébként hasonló volt nálunk, csak ott autóval: férjem sportkocsijával furikáztatta magát mindenfelé sógornőm, ha én is mentem, hátul ült, na az már nem tetszett neki, össze-vissza panaszkodott. Az autó télen pihen, az én kis renaultommal járunk. Egyszer akarta vitetni magát, utalgatott egész nap (anyóséknál voltunk), ott mondtuk, hogy szívesen hazavinnénk csak hát sajnos nem fér be az autóba, a Xbe se fért be rendesen, hát még a kisautóval milyen rossz lenne. Maradt a busz. Ez van, nem vagyunk taxi, hotel, gyerekvigyázó, szakács és még egy csomó minden sem, csak mert a családtagok szerint de jó lenne ez vagy az

2021. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!