Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert gond, ha sokszor iszom?

Miert gond, ha sokszor iszom?

Figyelt kérdés
Már több, mint 20 éve iszok majdnem minden nap! Ez az életem, szeretek inni, de nem erzem magam alkoholistának. Sőt, úgy erzem, hogy minden a legnagyobb rendben van. Rendes, dolgozó ember vagyok. Nem ártok senkinek. Az emberek szeretnek. Akkor mégis mért baj, ha iszom.

#alkohol #alkoholista #nemprobléma #alkoholszeretet #szeszivás #egrecéroztatófeleség
2021. márc. 18. 01:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Arról nem is beszélve, hogy sokkal nagyobb eséllyel leszel rákos.
2021. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a feleségem. Azt mondta, őt nem zavarja, sőt, sokszor együtt is iszunk. Amúgy már a harmadik randin leszögeztem, hogy bármi történik, egy valamit nem tehet. Nem mondhatja meg, kivel, mikor, mennyit, mit és hogyan iszom. Ő belement. És azóta is boldogan élünk. Ez 6 éve volt.


Szóval amikor feltettem a kérdést, pont arra gondoltam, ami itt a hozzászólásokból is látszik. Hogy az emberek többsége szerint rákos leszek meg nyilván agresszív vagyok meg az utcára kerülök. Ezt én nem értem. Én szeretem nagyon az alkoholt. És semmi bajom nincs vele, nem hiszem, hogy emiatt az utcára kerülök. Rákos leszek, az lehet, de lehet, hogy ivás nélkül is az lennék. Én belehalnék, ha nem ihatnék, annyira szeretek inni. Szóval akkor már inkább később halok meg az alkohol miatt, mint most az alkohol hiánya miatt.


Mennyit iszom és mit

Minden nap, van hogy csak egy sört, van hogy fél üveg töményet. Nem nagyon vagyok válogatós, csak az édesített szeszeket nem szeretem.

2021. márc. 18. 14:51
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem gond ha sokszor iszol. Csak, ne ülj volán mögé. Különben, alkoholista vagy. Ezt nem rosszból írom. Ez tény!
2021. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%

Persze, itt nem is azzal van a baj, hogy iszol... Hanem azzal ha olyan élethelyzet lenne hogy az utolsó 5 ezresed lenne akkor nem kaját vennél magadnak az asszonynak Uranbocsá a gyereknek hanem piát



Mi az h ne mondja meg kivel mikor hol iszol? Tipikus suttyó hozzá állás , azért ilyet pl nem mondtam volna

2021. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%

"Rákos leszek, az lehet, de lehet, hogy ivás nélkül is az lennék."

Ha téged ez nem zavar, akkor lelked rajta, igyál nyugodtan. Azért a legtöbb ember, amikor tényleg ott a baj, eléggé át szokta gondolni az ilyen felelőtlen kijelentéseket és veri a fejét a falba, hogy miért nem volt okosabb.

2021. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha mértékkel iszol, akkor nem baj, de ha minden nap lerészegedsz, azt már alkoholistának nevezzük, főleg úgy, ahogy te is mondtad "belehalnék, ha nem ihatnék". Ez már erős függőség.
2021. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%
Azt azért jó, ha tudod, hogy olyan nem létezik, hogy valaki abba hal bele, hogy nem fogyaszt alkoholt :D Azok már az elvonási tünetek, amiket könnyebben le lehet küzdeni, mint azt, ha az alkoholtól egészségügyi problémáid lesznek. Magadtól nem menne, főleg, hogy az akaratod sincs meg rá, de talán még nem késő.
2021. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
31%

"Ha téged ez nem zavar, akkor lelked rajta, igyál nyugodtan."

Ezzel mindössze annyi a baj kedves 15-ös, hogy a te adóforintjaidból gyógyítják, vagy kezelik azokat, akik nem vigyáznak magukra.

2021. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#18

Igen, ez igaz. De ugyanez érvényes az elhízottakra, meg még egy csomó mindenkire. Ettől még senkinek nem tudod megtiltani, hogy ne zabáljon.

2021. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Egészségedre báttya!!!


🍻

2021. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!