Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyugat-Európában élők! Ti is...

Nyugat-Európában élők! Ti is észrevettétek, mennyivel visszafogottabban öltözködnek az ottani nők?

Figyelt kérdés

Tíz éve nem Magyarországon élek, ezért gyakran feltűnik, hogy otthon még mennyire dívik a szűk, szexi ruhák, nadrágok viselete, magassarkú, műköröm, műszempilla. (Ezen az oldalon is mindig ezeket nyomatják szexi nő címszó alatt.) Itt, ahol élek, pedig konkrétan csak a kelet-európaiak viselnek ilyeneket.

A nyugatiak bakancsban, laza ruhákban járnak, de legalábbis nem kirittyentve.



2021. márc. 19. 09:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jo, igazad van. Tobbek kozott az zavar engem, hogy EN sem tudom levetkozni ezt a "legyel lehetoleg mindig noies es szexi" gondolatot teljesen, mert en is otthon nottem fel:/
2021. ápr. 13. 10:40
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem izlestelenul. Alkalomhoz illoen. Es a markaneveket hangosan hirdeto polokat also neposztalyok hordjak.
2021. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem visszafogottan, hanem észszerüen, sportosan, kényelmesen, de divatosan öltözködnek.
2021. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam már. Magyarországon például leviszi egy nő a kutyáját sétáltatni, felöltözik szép ruhába, kisminkeli magát, stb. Németországban ilyet nem sokszor szoktam látni.
2021. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Stílusosabbak a hölgyek "kint"...nem gyúrnak annyira.
2022. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!