Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felismerhető-e a visszafogotta...

Felismerhető-e a visszafogottabb személyiség arcról vagy kinézetről?

Figyelt kérdés
Ha valaki ezt észre tudja valakin venni ránézésre az mi alapján dönti el vagy érez rá erre? Vagy ha mondjuk egy szerény visszahúzódó-e valaki? Vagy akár introvertált? Meglátszik a kisugárzásából? Hogyan jellemeznétek?
2019. márc. 28. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rendesen mellé lehet vele nyúlni
2019. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Gesztusokból valamennyire igen.
2019. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon alázatosnak tűnök és az is vagyok de ettol függetlenül senki sem tud irányítani,parancsolni stb.

Csak egy olyan ember tudna akire felnezek,hihetetlen intelligens,bölcs,tiszta szívü.

Tehàt nagyjából senki nem irányíthat,mert ilyen embert,tarsat nem talalok.

Ja és semmifele tiszteletlenseget nem turok el,ha muszáj szólok!

2019. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


Rólam sokan mondták, amíg nem ismertek, beképzeltnek, lenézőnek, távolságtartónak gondoltak így a külsőm, testtartásom alapján.

Illetve már gyerekként is mondták rólam, hogy biztos van valami felsőbbrendűségi komplexusom, mert szép egyenes tartásom volt, ill van most is. El nem tudom képzelni, hogy függ össze.


Amugy a valóságban csendes, zárkózott vagyok, egyedül a távolságtartó az igaz, beképzeltnek olyan, aki ismer rendesen, még nem nevezett.

2019. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Maximum következtető kinézetből. Például testtartásból: görnyedt a tartása, behúzza a nyakát, mikor megy, a földet bámulja, szomorkás a tekintete.

De, sokszor azért mellé lehet lőni! Jártam boxra, éa ott nem egy ilyen volt, hogy suttyónak tűnt az illető, aztán úgy elvert mindenkit, mint annak a rendje!

Engem is piszkáltak suliban... Mert csendes voltam, meg a tartásom is sok mindent elárult...

2019. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rólam mindig azt mondták (a családom elsősorban), hogy gyakran lesütöm a tekintetemet, nem nézek bele mások szemébe, amikor beszélek valakivel, meg alapból kerülöm a szemkontaktust emberekkel. Illetve talán még annyi, hogy járáskor kicsit görnyedve tartom magam, mindig elfeledkezek arról, hogy kihúzzam magam, de valamiért úgy érzem, hogy ezt semmi nem indokolja. Nincs mire büszkének lennem, hogy látványosan kiegyenesedve járjak.
2019. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például egy osztálykép alapján meg tudom mondani kiket szivatnak és kik a szekálók.
2019. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Van, aki csak az első időszakban ilyen, amíg meg nem ismeri azt az adott csapatot, közeget, majd fokozatosan az extrovertáltságát is megmutatja.
2019. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!