Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek ezek...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Csak engem idegesítenek ezek az emberek Facebookon?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: egy sztár, modell egy interjú keretein belül elmondja a véleményét az edzésről, akkor egyből lerohamozzák Facebook kommentben, hogy

-dolgozzon ő is 12 órát, utána nem lesz kedve edzeni

-menni kell a KICSIÉRT, el kell látni a KICSIT, minden a KICSI, így nincs idő edzeni

-házimunka van, így nincs idő edzeni

-meg úgy alapjáraton elküldik az adott embert a létező összes meleg éghajlaton fekvő országba, meg persze vissza abba a bizonyos lyukba, ahonnan kijött, amiért le merte írni, hogy ő naponta x időt tölt edzéssel.

És ehhez hasonló károgó, kifogást kereső kommentek ezresével, akik szapulják azt az embert, aki napi 1-2 órát törődik magával. Azért, mert ők azt választották, hogy szülnek egy kölyköt, miért kell mást lehúzni, negatívan illetni? Máshol meg ők hangoztatják, hogy a "gyermek a legnagyobb boldogság", "mindenkinek vállalni kéne egyet", "forevör kisbabák"... Ha így gondolják, akkor miért kell féltékenykedni arra, aki gyerekmentes életet él, és van ideje másra is a KICSIKEN meg a KICSIKNEK főzésen kívül?

Iszonyatosan fel tudom magam idegesíteni az ilyenen, bár magam sem tudom, miért...


2019. júl. 4. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
akik facebookon nekiállnak kommentelni ilyesmihez azok 99%-ban amúgy is agyhalottak tehát alapból nem szabad elolvasni
2019. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván egy celeb meg egy egyszerű ember másképp működik. Mindkettőnek vannak előnyei, meg hátrányai is, és mindkettő gyűlöli a másikat, de épp ettől lesz jó téma a bulvár számára. Ha idegesít, zárd ki az életedből, ne olvasd.


Ez pont olyan, mint amikor az emberek a politikán idegelik magukat, pedig 99%-a nem is érinti őket. Zavar, hogy Trump 47 hangszeren játszik, miközben Bye Alex csak 42-n? Engem k***ára nem érdekel egyik sem.

2019. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Én Fannikán tudom felidegesíteni magam.
2019. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TheSoldier ***** válasza:
83%

Mondjuk az a pÍcsa pont megérdemelte amit kapott. Kiosztotta azokat,akik azt merik mondani hogy nincs idő heti 5x edzeni.

Az ilyennek igenis megkéne tanulnia milyen tényleg dolgozni. :)

2019. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Megoldás egyszerű: Ne olvasd a kommenteket.
2019. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
54%

Nem kell ahhoz sztárnak lenni, ha egy átlagember hetente 2x felrak egy arcmaszkot, már arra is ki tudnak akadni az ilyen emberek hogy hú de sok ideje van, bezzeg meglátná ha gyerket csinálna/ha olyan helyen dolgozna mint ő stb.

Le kell szarni. Én élőben néha futok bele ilyenekbe, röhögni szoktam rajtuk mert ez csak azt mutatja hogy irigykednek és rosszul esik nekik, hogy nem mindenki vágja hanyatt magát csak mert ők szaporodtak. Online még ennyi időt sem fordítok rájuk, bár megvallom, több ismerősömet töröltem már mert gyerekük született és utána naponta kiposztolták hogy mennyi szívás az életük, természetesen #anyavagyok hessteggel. Yay.

2019. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Jaj ez a Weisz Fanni esete? Őszintén szólva szerintem valahol középen van az igazság. Persze nagyon jó dolog a sport, nekem is mániám volt egy időben, és tényleg jó lenne ha mindenki megtehetné! De kicsit azért vicces, amikor egy ilyen influencer/celeb terjeszti az igét, holott kb. mindenki tudja, hogy szinte egyéb dolga sincs, és köze mincs az átlag dolgozók életéhz! A legtöbb esetben egy normális edzés utazással/öltözködéssel/mindennel együtt igenis jóval túlmutat egy órán... És tényleg van olyan, hogy valakinek nincs ideje/energiája sportolni! Amikor én rendszeresen, normálisan sportoltam, az kb. csak úgy ment, hogy minden mást háttérbe kellett szorítanom! Ez pedig nem működik minden élethelyzetben, akárhogy okoskodnak az insta-pichák!
2019. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Ezt hívják szándékos provokációnak. Állít valaki valamit, ami mindenkit egyaránt érzékenyen érint, majd egymásnak ugrasztják a két csoportot. Még azok is beszállnak, akik csak annyit írnak oda, hogy le kell szarni, meg azok is akik pont azt írják, hogy ez nem más mint szándékos provokáció, gondoltam ez még nem volt, úgyhogy utóbbi szerepét magamra vállaltam itt. Lényeg hogy sok-sok hozzászólás érkezzen. Van az a vers, elég régi már: "... (Jobb felől üt) nekem fütyöl,

(Bal felől üt) s nekem fütyöl:

Elmehetnek...."

2019. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha Dukai Reginára gondolsz, hát engem meg ő idegesít. Nem fog elbújni hájas, smink nélküli populáció azért, hogy ő jobban érezze magát. Persze véleménye lehet, de viselje a következményeket (kommentek). Üresfejűnek tűnik, akinek csak a külsőségek számítanak. Pedig lehet, hogy értelmes ember, csak igyekszik titkolni.
2019. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Mázli, hogy a "kicsik" mellett azért van idő órákat lógni a közösségi oldalakon...
2019. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!